1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Superonline İletişim Numaraları

Superonline İletişim Numaraları

Superonline İletişim Numaraları

Superonline İletişim Numaraları

Türkiye’de internet erişiminde öncü ve lider olan Turkcell Superonline’ın yatırımları sayesinde ülkemizde dünya fiber ligine dahil oldu. Turkcell Superonline gerek bireysel ve kurumsal müşterilerine gerekse toptan segmenti içerisinde yer alan müşterilerine farklı kanallarla ulaşma fırsatı sunarken, Superonline iletişim numaraları aracılığıyla da hızlı olarak ulaşma fırsatı sunmaktadır.

Turkcell Superonline tarafından müşterilerine sunulan hizmetler içerisinde veri, ses, toplu ses taşıma, geniş bant internet erişimi ve kiralık veri hattı hizmetleri yer almaktadır. Sunduğu hizmetler ve kalitesine yönelik Avrupa’nın en önemli pazar araştırma IDATE’in hazırladığı rapor doğrultusunda Türkiye; Turkcell Superonline’nın abone sayısı nedeniyle Avrupa’da ilk beş içerisinde yer alarak hatta İspanya ve Hollanda’yı da geride bırakarak üçüncü oldu.

Superonline İletişim Numaraları

Dijital Dünyada Hayatı Kolaylaştıran Superonline

Turkcell Superonline bireysel müşterilerine her konuda destekleyerek gerek elektronik ortamdan gerekse Superonline müşteri hizmetleri üzerinden ulaşma fırsatı sunarak, evlerde saniyede 1000 Mbps’ye varacak hızda internet erişimi sağlayan ilk operatördür. Aynı zamanda birçok ilke imza atan ve öncü olan Turkcell Superonline, bireysel müşterileri için ses, veri ve internet hizmeti sunmaktadır.

Aynı zamanda Turkcell Superonline kurumsal müşterileri içinde özel hizmetleri Superonline iletişim kanalları aracılığıyla sunarken; bulut bilişim, veri merkezi ve güvenlik hizmetleri, noktadan noktaya erişim hizmetleri, geniş-bant internet hizmetleri, uluslararası kiralık veri hattı, yurtdışı bağlantısı olan geniş bant internet erişimi, alternatif ve ekonomik ses hizmetleri sayesinde kurumsal müşterilerin rekabet gücünü artırmaktadır.

Superonline İletişim Numaraları

Turkcell Superonline İletişim

Turkcell Superonline musteri hizmetleri, bireysel ya da kurumsal ayırt etmeksizin müşteri memnuniyetini sağlamak için her türlü sorun ya da şikayetlerinizde günün her saati hizmet vermektedir.

Turkcell Superonline iletişim numaraları;  bireysel müşterileri için 0532 532 00 00​, kurumsal müşterileri için 0850 222 1 ​​​222 olarak belirlenmiştir.  Bu telefon numaraları üzerinden sorunlarınızı iletebildiğiniz gibi öneri ve memnuniyetlerinizi de iletebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak çağrı merkezi hizmetinden yararlanmak Türkcell Superonline bireysel ve kurumsal ses müşterileri için ücretsizdir. Kendi hattınız üzerinden herhangi bir ücret ödemeden çağrı merkezlerini arayarak, hizmet alabilirsiniz.

Diğer kurum ve kuruluşların iletişim numaralarını öğrenmek için BURAYA TIKLAYIN!

Siz değerli ziyaretçilerimiz için Evde Ek Gelir kazanabileceğiniz iş fikirlerini detaylı olarak işledik. Okumak için BURAYA TIKLAYIN!


Yorum Yap

Yorum Yap