1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Superonline Müşteri Hizmetleri

Superonline Müşteri Hizmetleri

Superonline Müşteri Hizmetleri

Superonline Müşteri Hizmetleri

Ülkemizde hizmet veren en eski ve köklü telekomünikasyon şirketlerinden birisi de Superonline’dır. İnternet hizmeti alanında sektörün önde gelen temsilcilerinden birisi olan Superonline, kendi alt yapısını kullanarak hizmet vermektedir. Diğer firmaların ise neredeyse tamamı Türk Telekom alt yapısını kullanarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Türkiye’deki kendi alt yapısı ile hizmet veren iki şirketten birisi olması hasebiyle çok sayıda müşterisi bulunmaktadır. Özellikle hızlı ve kaliteli internet hizmeti veren fiberoptik altyapısı ile bir birçoğuna göre bir adım öndedir. Tüm bu müşterilerinin bilgilendirilmesi ve teknik konularda gereken desteği alabilmeleri için Superonline müşteri hizmetleri birimi kurulmuştur. En büyük teknik destek çağrı merkezlerinden birisi olarak 7/24 boyunca hizmet vermektedir.

Superonline Müşteri Hizmetleri

Superonline Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim?

Türkcell bünyesine hizmet veren Superonline, müşterilerine hem bireysel hem de kurumsal olarak iki farklı şekilde destek vermektedir. Kurumsal ve bireysel olarak ayrılma aynı zamanda verilecek olan teknik desteğin numaralarının da ayrılmasına neden olmaktadır. Superonline kurumsal müşteri hizmetleri iletişim numarası 0850 222 1 222’dir. Bireysel olarak Superonline müşteri hizmetleri numarası da 0532 532 00 00’dır. Şirket veya bireysel işlemler için ilgili numaraları aramak ve sesli yönlendirmeleri takip ederek ihtiyaç duyulan hizmete ulaşmak oldukça kolaydır.

Superonline Müşteri Hizmetleri

Superonline olarak müşterilere sadece internet hizmeti verilmiyor. Gerek bireysel gerekse kurumsal anlamda kiralık veri hattı hizmeti, katma değerli servisler, toplu ses taşıma ve geniş bantta internet hizmetleri sunulmaktadır.  Belli başlı bu hizmetlerin yanı sıra sektörde ihtiyaç duyulan daha pek çok alanda gerekli destekleri Superonline’dan almak mümkündür. Bunun için yapılması gereken ilk ve en önemli adım Superonline müşteri hizmetleri ile tanışmaktır. Yukarıda verdiğimiz numaraları arayarak detaylı bilgi sahibi olmak sadece bir telefon kadar uzağınızdadır.

Superonline iletişim numaralarını kullanarak sadece bilgi veya destek almazsınız. Eğer aldığınız hizmetle veya Superonline tarafından sağlanan herhangi bir hizmetle ilgili soru, istek, şikayet ve diğer görüşleriniz varsa bunları da Superonline müşteri hizmetleri ile gece gündüz fark etmeksizin gün boyunca paylaşabilirsiniz. Telefonla veya web sitesi üzerinden aldığınız hizmetlere dair değerlendirme anketlerini doldurarak, daha iyi hizmet alabilmek üzere şirkete durumu iletebilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap