1. Ana Sayfa
  2. KREDİ FAİZ ORANLARI
  3. TEB Bankası 2018 Yılı Kredi Faiz Oranları

TEB Bankası 2018 Yılı Kredi Faiz Oranları

TEB Bankası 2018 Yılı Kredi Faiz Oranları

TEB Bankası 2018 Yılı Kredi Faiz Oranları

Bankacılık sektöründe yaşanan teknolojik gelişmelere paralel olarak artan rekabet ve müşteri kazanma çabaları faiz oranlarını da etkiledi. Bankalar, optimum seviyede faiz oranını belirlemek ve müşteri potansiyelini artırmak için çalışmalarını hızlandırıyor.

Öte yandan, Kredi Kayıt Bürosu’nun kredilendirmelere ilişkin düzenlemeleri sonrasında tüketicilerin kredi alabilme oranları azalırken, bankalar uzun vadeli yüksek miktarda kredilendirme yapabilmek için dikkat toplamak için özel tekliflerini sık sık piyasaya sunuyorlar. Bu yazımızda bu anlamda önemli hamleler ile dikkat çeken TEB Bankası’nın 2018 yılı kredi kampanyalarını ele alacağız ve kredi faiz oranları hakkında bilgi vereceğiz.

TEB Bankası 2018 Yılı İhtiyaç Kredisi

En sık tercih edilen kredi türü olan ihtiyaç kredisi için TEB’in uyguladığı faiz oranı %1.60’tır. 48 aya kadar vade seçenekleri için 60 bin TL’ye kadar alınacak olan ihtiyaç kredilerine %1.60 faiz oranı uygulamakta olan banka bireysel ve kurumsal müşterileri için bu faiz oranını kredi notuna ve maaş durumuna göre şekillendirebiliyor.

TEB Bankası 2018 Yılı Taşıt Kredisi

Yeni bir otomobil sahibi olmak isteyenler için oldukça avantajlı bir taşıt kredisi sunan TEB’in bu kredi türünde de faiz oranı %1.60’tır ve taşıt kredisi maksimum 48 aya kadar vadelendirilerek tüketicilere sunulmaktadır.

İkinci el ve sıfır olmak üzere farklı kredi tutarlarında kredi almak mümkündür.

TEB Bankası 2018 Yılı Konut Kredisi

Ev satın almak isteyenler için faiz oranlarını yoğun bir şekilde incelemek ve analiz etmek oldukça önemlidir. Bu kapsamda TEB’in faiz oranının %0,99’dan başladığını belirtmemiz gerekmektedir. Ancak unutulmamalıdır ki bu faiz oranı 5 yıla kadar yapılan vadelendirmeler için geçerlidir. TEB Bankası ile kredinizi 10 yıl vadeli olarak almanız durumunda bu faiz oranı %1.35 olarak uygulanmaktadır.

TEB Bankası 2018 Yılı Kredilere Başvuru

TEB’in tüketicilere sunduğu avantajlı faiz oranları ve esnek ödeme seçeneklerinden faydalanmak için başvurunuzu ister online olarak hızlı bir şekilde, isterseniz SMS aracılığıyla veya doğrudan bankanın size en yakın şubesine giderek gerçekleştirebilirsiniz.

Çok acil nakde ihtiyacınız var ve ihtiyaç kredisi almanız gerekiyor. Bunun için bankanın “Pratik Kredi” kampanyasına hızlı bir şekilde başvurabilirsiniz. Banka bu kampanyasında maksimum 12.500 TL tutarında kredi sağlamaktadır ve başvuru için tek yapmanız gereken ise 4466’ya T.C. kimlik numaranızı yazıp göndermenizdir.

 


Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 1.60 Tl Faiz çok fazla. 10.000 TL kredi çeksen geri 16.000 TL geri ödüceksin. Şu paraya bak. Bu millet çıldırmış.

  2. Faiz oranları bence düşmüş. O kadar yüksek değil diğer bankalara bakacak olrusak.