1. Ana Sayfa
  2. Konut Kredisi
  3. TEB Konut Kredisi

TEB Konut Kredisi

TEB Konut Kredisi

TEB Konut Kredisi

Gayrimenkul yatırımı yapmak yahut artık kira ödemekten kurtulup ev sahibi olmak istiyorsanız o halde siz de bankaların konut kredilerinden faydalanabilirsiniz ve yeni evinizi aylık taksitlerle alabilirsiniz. Bu yazımızda tüketicilerin konut kredisi alternatifi olarak sıklıkla değerlendirdikleri TEB konut kredisi kampanyasını ele alacağız.

TEB Konut Kredisi

TEB’TEN EV SAHİBİ OLMAK İSTEYENLERE BÜYÜK KOLAYLIK

Türk Ekonomi Bankası, konut kredisi ile tüketicileri büyüleyen kolaylıklar sağlıyor. Zira bankanın konut kredileri oldukça kapsamlı bir şekilde çizgilerle ayrılmışlardır. Konut kredisi kampanyalarında birbirinden farklı avantaj alternatifleri sunan bankanın bu anlamda başlıklarını ele alacak olursak;

-%100 Konut Kredisi: TEB’den eğer arzu ederseniz ekspertiz bedelinin bir kısmına kadar değil tamamına kadar kredi alabilirsiniz. Bunun için bankaya ekspertiz bedelinin %80’i haricinde kalan kısım için ikinci bir ipotek göstermeniz veya nakdi teminat sunmanız gerekmektedir.

-Al-Kirala Konut Kredisi: TEB’in bu kredi kampanyasında bankadan alacağınız konut kredisi ile gayrimenkul yatırımı yapabilir ve kira geliri elde ederek borcunuzu kapatabilirsiniz. Vade sonunda konut sahibi siz olursunuz ve dilediğiniz gibi konutunuzu kullanabilirsiniz.

-Esnek Kademeli Konut Kredisi: Mevsimlik işlerde yahut ekonomik dalgalanmalardan etkilenebilecek işlerde çalışıyorsanız o halde bu alternatif tam size göre. Esnek Kademeli Konut Kredisi kampanyasında kredinizin ödeme programını kendi nakdi durumunuza göre belirleyebilir ve borcunuzu rahatça ödeyebilirsiniz.

-İndirimli Konut Kredisi: Eğer kredinizi kullanacakken belirli miktarda nakdi peşin paranız varsa o halde bankaya erken ödeme ile borç erteleme yaptırabilir veya aylık taksit oranlarınızı düşürebilirsiniz.

-Molalı Konut Kredisi: Her yıl 2 ay ödeme yapmadan kredi borcunuzu ödemenize imkan sağlayan bu kampanyadan eğer konut kredisini hali hazırda aldıysanız da faydalanabilmeniz mümkündür.

-Anapara Ertelemeli Konut Kredisi: Bu kampanyada aylık taksitlerinizi ödemeye faizlerden başlarsınız isterseniz ana para borcunuzu 36 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz.

TEB Konut Kredisi
Şimdi siz de sizin için uygun olan TEB konut kredisi kampanyasını belirleyebilir, size en yakın TEB şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilir ve hayalini kurduğunuz evin en hızlı şekilde sahibi olabilirsiniz. Kapsamlı bilgi ve başvuru işlemleri için ayrıca 0850 200 0 666’yı arayarak müşteri temsilciliğinden TEB konut kredisi kampanyaları hakkında bilgi alabilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap