1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Teb Musteri Hizmetleri

Teb Musteri Hizmetleri

Teb Musteri Hizmetleri

Teb Musteri Hizmetleri

Bankacılık sektörünün ülkemizdeki temsilcilerinden birisi olan TEB, son yıllarda verdiği hizmetlerle ve kalitesiyle adından sıkça söz ettirmeyi başarmış bulunmaktadır. Cumhuriyet dönemine kadar dayanan geçmişi ile köklü ve tecrübeli bir bankacılık anlayışı benimsemektedir. İlk olarak Kocaeli’de hizmet vermeye başlamış olup uzun bir süre bu şekilde devam etmiştir. 1982’de ise başka bir holding tarafından satın alınarak adeta çehresini değiştirmiştir. Yaklaşık 35 yıldır da her geçen gün hizmetlerini büyüterek dünya çapında bir banka konumuna gelmiş bulunmaktadır. Teb musteri hizmetleri ekibi de bu büyük aileye bankacılık alanında 7/24 teknik destek ve hizmet sunmaktadır.

Teb Musteri Hizmetleri

Teb Müşteri Hizmetleri Numaraları

Kurulduğu günden bu yana müşteri merkezli bir politika benimseyen TEB, kredi başta olmak üzere tüm bankacılık işlemlerinde müşterilerine çeşitli kampanyalar ve fırsatlar sunarak hizmet vermektedir. Bireysel ve kurumsal anlamda pek çok kişi ve kuruluş, Teb ile çalışarak ihtiyaçları olan alanlarda hizmet almaktadır. Çalışma saati ve gün ayırt etmeksizin 7/24 hizmet alabilmektedir. Bu alanda Teb musteri hizmetleri büyük bir özveri ile çalışarak müşteri memnuniyetini en üstte tutmaya özen göstermektedir.

Her geçen gün bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakinen takip ederek müşterilerine en iyi hizmeti ulaştırmayı amaçlamaktadır. Bu bağlamda her geçen gün artan müşteri sayısı, onların başarılı bir politika izlediklerini gözler önüne sermektedir. Müşteri temsilcileri ile yapılan görüşmeler neticesinde birçok bankacılık işlemleri şubeye gitmeye gerek kalmadan hızlı ve kolay bir şekilde yerine getirilebilmektedir. Teb musteri hizmetleri ile yapılan görüşmelerde sadece bankacılık işlemleri değil, yaşanan tüm sıkıntılara dair teknik destek de sağlanmaktadır. Böylece yaşanan sıkıntılar ve merak edilen hususlara dair çözüm odaklı sonuçlar elde edilebilmektedir.

Teb musteri hizmetleri 0850’li ve 444’lü olmak üzere iki farklı numaradan hizmet vermektedir. Bunlardan birisi 0850 200 0 666’dır. Diğeri de 444 0 666’dır.

Teb Musteri Hizmetleri

Teb Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Bağlanma

Yoğun hizmetlerin verildiği TEB müşteri hizmetlerine ulaşmak bazen uzun zaman alabilmektedir. Bu da haliyle istenmeyen bir durumdur. Çünkü telefon bankacılığında özellikle yaşanan sorunlarla ilgili çözümlere ulaşmak bir acildir. Örneğin kredi kartının kaybolması veya atm tarafından yutulması durumunda hemen müşteri hizmetlerine ulaşarak durumu bildirmek ve kartı kullanıma kapatmak gerekecektir. Bu durumda TEB musteri hizmetleri yoğunsa ulaşmak da gecikecektir. Müşteri temsilcisine doğrudan bağlanarak kısa sürede işlem yaptırabilmek için çağrı merkezi numaralarını aradıktan sonra sırasıyla 3, 1 ve 1 tuşlamanız yeterli olacaktır.

İş fikirleri ile alakalı yazılarımızı okumak için tıklayın!

Masraflara yetişemiyor musunuz? O zaman evde ek gelir sağlayabileceğiniz işleri öğrenmek için tıklayın!


Yorum Yap

Yorum Yap