1. Ana Sayfa
  2. TAŞIT KREDİSİ
  3. TEB Taşıt Kredisi

TEB Taşıt Kredisi

TEB Taşıt Kredisi

TEB Taşıt Kredisi

Ulaşım anlamında ülkemizdeki gelişmeler birçok kişinin ihtiyaçlarını büyük ölçüde karşılıyor olsa da yine de ikamet ettiği konumdan işe, okula ve yakınlarına gitmekte güçlük çeken birçok insan kişisel otomobili olmasını tercih etmektedir. Bu anlamda da yeni bir otomobil satın alma ihtiyacı ve buna bağlı olarak yüksek meblağlara kadar ulaşan bir maddi ihtiyaç ortaya çıkmaktadır.
Bu yazımızda yeni otomobil sahibi olmak isteyenlerin maddi ihtiyaçlarını gidermede tercih edebilecekleri oldukça avantajlı bir kanal olan TEB taşıt kredisi kampanyası hakkında değerlendirmeler yapacağız.

TEB taşıt kredisi

TÜRK EKONOMİ BANKASI’NDAN YENİ OTOMOBİL ALMAK İSTEYENLERE ÖZEL FAİZ ORANLARI

Şubesiz bankacılık kabiliyetleri ile de son dönemde büyük ölçüde gelişim gösteren Türk Ekonomi Bankası (TEB) tüketicilerin her türlü finansal ihtiyaçlarına karşılık sunduğu kaliteli bankacılık hizmetleri ile dikkat çekiyor. İhtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi kampanyalarında düşük faiz oranları ile karşımıza çıkan TEB’in taşıt kredisi hakkında detaylar şu şekilde;
-TEB’in Cetelem Tüketici Finansmanı aracılığıyla taşıt kredisi almak için şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi kullanabilmektesiniz.
-Banka bu uygulamada maksimum 48 aya kadar vade imkanı sunmaktadır ve tüm vade seçenekleri ve kredi tutarları için faiz oranı %1.89 olarak sabittir. 2. el taşıtlarda maksimum vade süresi 36 ay olarak uygulanmaktadır.
-Aldığınız kredinin geri ödemelerini isterseniz ara ödemeli, balon ödemeli, ana para ertelemeli, ödemesiz dönemli, dönem periyotlu toplu ödemeli ve esnek ödemeli seçenkleri ile kolayca geri ödeyebilirsiniz.
-Eğer isterseniz kredinizin ilk ödemesini 2 ay erteleyebilme imkanı ve sms ile taksit hatırlatma özelliklerinden de faydalanabilirsiniz.

TEB taşıt kredisi

TEB TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA İŞLEMİ

Kampanya dahilinde TEB taşıt kredisi aracılığı ile sıfır otomobil için 100 bin TL tutarında bireysel taşıt kredisi kullanmanız durumunda 48 ay vade ile %2.65 faiz oranı uygulanmaktadır ve bu durumda da aylık olarak bankaya ödemeniz gereken taksit tutarı 4.090.26 TL’dir. Vade sonunda bankaya ödemiş olacağınız tutar 196.332,56 TL olacaktır. (Bu kredi için tahsis edilecek olan tahsis bedeli 762,50 TL’dir.)

TEB TAŞIT KREDİSİ BAŞVURUSU

Şimdi hemen siz de TEB taşıt kredisi içi TEB web sitesine giriş yapabilir taşıt kredisi başvurunuzu online olarak anında gerçekleştirerek şubeye gitmeksizin, dilediğiniz bayiyi seçerek otomobilinizi teslim alabilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap