1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. THY İletişim Numaraları

THY İletişim Numaraları

THY İletişim Numaraları

THY İletişim Numaraları

1933 yılında 5 uçakla başlayan faaliyetlerine başlayan Türk Hava Yolları, bugün 330 uçağı ile birlikte ilk gün gibi heyecanla uçuşlarına ve hizmetlerine devam ediyor. Yurt içi ve yurt dışına yüzlerce seferi bulunan THY ile yolculuk yapmanın keyfine varmak için THY iletişim numaralarından ulaşılabilir.

Büyüme rakamlarına bakıldığında dünyanın önde gelen hava yolu firmaları içerisinde yer alan THY, 2013 yılında büyük bir atılım yaparak en büyük uçağı alarak Türk Sivil Havacılık tarihinde en büyük uçak alımını gerçekleştirdi ve 2023 yılı için Türk Hava Yolları kargo uçakları ile birlikte filosunda 500 uçak bulunmasını hedeflemektedir.

THY İletişim Numaraları

Yükselen Değer Türk Hava Yolları

Ülkemizin yükselen değer olarak kabul edilen Türk Hava Yolları, yolcuları için geniş bir dünya kapılarını açarken; müşterilerine THY müşteri hizmetleri olarak her türlü desteği de sunuyor. Detaylı ve geniş bir uçuş ağına sahip olan Türk Hava Yolları, dünyanın dört bir yanında bulunan toplam 300 noktaya uçuş sağlarken; yolcuları için konfor sunmayı da kesinlikle unutmuyor. 122 ülkeye seferi bulunan bayrak taşıyıcı havayolu, dünya sıralamasında bu özelliğinden dolayı ilk sıralarda yer alıyor. Son yıldır taşıdığı yolcu kapasitesinde sürekli artış gösteren havayolu şirketi 2003 yılında sadece 10,4 milyon yolcu taşırken; 2017 yılında yolcu taşıma kapasitesi 68 milyona ulaştı. Siz de Türk Hava Yolları gibi konfor sunan bir havayolu şirketi ile yolculuk yapmak istiyorsanız, THY iletişim numaralarını kullanarak bilet alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

2018 yılında Akabe (Ürdün), Freetown (Sierra Leone), Krasnodar (Rusya), Semerkand (Özbekistan) ve Moroni (Komorlar Birliği)’ye gibi ülkelere uçuş seferleri başlatan Türk Hava Yolları, yıl bitmeden Marakeş (Fas) ve Palermo (İtalya) gibi yepyeni destinasyonlara uçuş başlatmayı planlayarak; uçuş ağını gittikçe genişletmeyi hedefliyor.

Havacılık sektöründe lider olmayı hedefleri arasına alan Türk hava yolları, her alanda kendini geliştirdiği gibi müşterilerinin taleplerini yerine getirme konusunda da THY musteri hizmetleri departmanına da çok önem veriyor.

THY İletişim Numaraları

THY İletişim Numaraları

Türk Hava Yolları ile uçuş planlarken; rezervasyon ve bilet alımı gibi işlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştirebileceğiniz gibi, THY iletişim numaraları aracılığıyla da gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için 444 0 849 numaralı telefonlardan ulaşarak her türlü işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 


Yorum Yap

Yorum Yap