1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Tivibu Müşteri Hizmetleri

Tivibu Müşteri Hizmetleri

Tivibu Müşteri Hizmetleri

Tivibu Müşteri Hizmetleri

Ülkemizde yayın yaparak seyircilerle buluşan ücretsiz kanalların yanı sıra daha ayrıcalıklı ve çeşitli içeriklere sahip ücretli kanalar da bulunmaktadır. Bu tür kanallar genellikle spor, sinema, eğlence, belgesel, müzik ve kültür gibi oldukça geniş bir yayın yelpazesine sahiptir. Hepimizin yakından tanıdığı bu kanalların bir kısmı Tivibu bünyesinde hizmet vermektedir.

2010 yılında kurularak yayın hayatına başlayan Tivibu, uzun bir süre UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi gibi dünyanın en çok izlenen spor karşılaşmalarını yayınlama hakkını satın almıştı. Bu yayınlar sayesinde çok büyük bir müşteri kitlesine sahip olmayı başarmıştır. Çok sayıda müşteriye ulaşmaları beraberinde de Tivibu müşteri hizmetleri servisinin kurulmasını gerektirmiştir.

Tüm Tivibu müşterileri yayınlarla ve aboneliklerle ilgili yaşadıkları teknik sorunlar başta olmak ihtiyacı duydukları her türlü soru ve sorunları müşteri hizmetlerine ulaşarak çözebilmektedir. Abone olmayan kişiler ise Tivibu hakkında detaylı bilgilere ulaşarak varsa akıllarındaki soru işaretlerine cevap bulabilmektedir.

Tivibu müşteri hizmetleri

Tivibu Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları

Tivibu, sadece TV üzerinde yayın yapan bir dijital platform değildir. Tivibu aboneleri evde, işte, yolda kısacası her yerde ister TV’den ister internetten isterse cep telefonu ve tabletlerden yayınlara erişerek izleme imkanına sahip olmaktadır. Tekrar oynat, durdur oynat gibi pek çok özelliği bulunmaktadır. Bu sayede zamansız çıkan işlerden veya sürpriz yapan misafirlerden ötürü yarıda kalan programları kaçırmadan kaldığınız yerden veya tekrar tekrar izleme şansına sahip olunmaktadır.

Daha önce hiç kullanmadıysanız Tivibu müşteri hizmetleri numarası olan 444 5 375’i arayarak Tivibu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Aklınıza takılan sorulara cevap bulduktan sonra dilerseniz abonelik işlemlerini buradan başlatabilirsiniz. Çok kısa bir süre sonra cihazınız kapınıza kadar gelip yetkili teknik personel tarafından kısa sürede kurulacaktır. Böylece Tivibu’nuzu hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tivibu müşteri hizmetleri

Tivibu Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Yüzerce kanalı bulunan Tivibu’da yaşadığınız sorunun çözümü için müşteri hizmetlerini aradığınızda en doğru noktaya ulaşarak sorununuza çözüm bulmanız biraz zaman alabilir. Bu nedenle en kısa sürede Tivibu müşteri hizmetleri temsilcisine ulaşabilmek için 444 5 375’i aradıktan sonra 4’ü tuşlayabilirsiniz. Böylece ihtiyacınız olmayan diğer menüleri dinlemeyerek vakit kaybetmeden en kısa zamanda canlı müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap