1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Ttnet İnternet Müşteri Hizmetleri

Ttnet İnternet Müşteri Hizmetleri

Ttnet İnternet Müşteri Hizmetleri

Ttnet İnternet Müşteri Hizmetleri

Yaklaşık 2 asırdır ülkemizde hizmetlerine devam eden Türk Telekom, verdiği hizmetleri alt şirketlerine ayırarak daha kaliteli bir şekilde müşterilerine sunma yolunu seçmiştir. Bu alt şirketlerden birisi de Ttnet olmaktadır. Ülkemizdeki internet erişim hizmeti alan kişilerin büyük bir çoğunluğu Ttnet üzerinden hizmetlerini almaktadır. Yani bu da demek oluyor ki internet kullanan pek çok kimse, zaman zaman Ttnet internet müşteri hizmetleri ile muhatap oluyor. Günün her saatinde kesintisiz hizmet veren müşteri hizmetleri aracılığıyla yaşanan teknik sorunlara hızlıca çözüm bulunabiliyor. Telefonda çözülemeyecek kadar sıkıntılı olan sorunlarda ise teknik destek ekibi adrese yönlendirilerek, sorunu yerinde çözmektedir.

Ttnet İnternet Müşteri Hizmetleri

TTnet Müşteri Hizmetleri Numarası

Ülkemizde farklı alanlarda hizmet veren birkaç büyük şirket 2015 yılında birleşerek Türk Telekom çatısı altında hizmet vermeye başladı. Mevcut hizmetlerini ve çalışmalarını herhangi bir kesintiye uğratmadan ve müşterilerine sorun olarak aksettirmeden başarılı bir şekilde birleştirmeyi başarmıştır. Özellikle Ttnet internet müşteri hizmetleri çalışanlarına bu süreçte fazla bir yük düşmedi ve hizmetlerini kesintisiz vermeye devam etti.

Ttnet İnternet Müşteri Hizmetleri

TTnet müşteri hizmetleri, müşterisi olan abonelerine kota sorgulama, fatura sorgulama ve ödeme, internet hizmeti alınan adres değiştirme gibi birçok alanda kesintisiz hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra internet erişimindeki kesintiler ve kopukluklara, modemle ilgili sorunlara, abonelikleri askıya alma veya iptal etme gibi birçok teknik alanda da destek sağlamaktadır. 444 1 444 numarasını arayan kişileri ilk olarak Türk Telekom müşteri hizmetleri anonsu karşılamaktadır. Bu anonsu dinleyip 2’yi tuşlayarak Ttnet internet müşteri hizmetleri servisine ulaşmak mümkündür. Ya da doğrudan ttnet müşteri hizmetlerine bağlanmak için 444 0 375’i aramak gerekecektir. Karşılaşılan anonsta 10 haneli hizmet numarası veya internet hizmeti alınan telefon numarasını başına alan kodu konularak tuşlamanız istenecektir. Bunları bilmeyen aboneler ise 11 haneli TC kimlik numaralarını girerek diledikleri hizmete daha kaliteli bir şekilde ulaşabilecektir.

7/24 çalışarak müşterilerine teknik destek sağlayan Ttnet internet müşteri hizmetleri servisi, çok sayıda müşterisi olduğu için zaman zaman yoğun olarak çalışmaktadır. Bu yoğunluğa bağlı olarak destek veya bilgi almak adına kısa bir süre beklemek gerekebilir.

Ek işe ihtiyacınız mı var? O zaman siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladığımız Ek Gelir yöntemlerini inceleyin.


Yorum Yap

Yorum Yap