1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Turkcell Müşteri Hizmetleri

Turkcell Müşteri Hizmetleri

Turkcell Müşteri Hizmetleri

Turkcell Müşteri Hizmetleri

Türkiye’mizin önde gelen GSM operatörlerinden birisi olan Turkcell, sunduğu hizmetlere dair bilgilendirme, kampanya ve her türlü teknik konuda destek verdiği büyük bir çağrı merkezi bulundurmaktadır. Turkcell müşteri hizmetleri olarak da bilinen bu merkeze gece veya gündüz ayırt etmeksizin 7/24 ulaşmak mümkündür. Turkcell kullanıcıları bu servis üzerinden ihtiyaç duydukları tüm konulara dair detaylı teknik desteği ve bilgilendirmeleri alabilmektedir.

Turkcell Müşteri Hizmetleri

Turkcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları

Turkcell kullanıcılarına müşteri desteği sunulan çağrı merkezine ulaşmak oldukça kolaydır. Özellikle Turkcell kullanan kişiler cep telefonlarından sadece 532’yi arayarak anında Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanabilmektedir. Turkcell olmayan diğer operatörlerden veya sabit hatlardan ise 0 532 532 00 00 numarasını arayarak ulaşmak mümkündür. Her iki numarayı aradığınızda ilk olarak karşılama anonsunu dinleyeceksiniz. Ardından ihtiyaç duyduğunuz teknik konular ve kampanyalara dair bilgi ve çözüm alabilmek için ilgili menüleri tuşlamanız gerekecektir. Örneğin hattınızla ilgili kampanya ve özelliklerle ilgili bilgili almak için anonsta bahsedilen tuşa basmalısınız. Yine aynı şekilde teknik bir konuda yaşadığınız soruna dair çözüm arayışında seniz bu sefer de teknik destek için bahsedilen tuşa basmanız yeterli olacaktır.

Turkcell müşteri hizmetleri aracılığıyla sadece teknik destek veya bilgilendirme almıyorsunuz. Dilerseniz tarife değişikliği, fatura ödeme gibi işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Kısacası herhangi bir Turkcell bayisine gitmeye gerek kalmaksızın birkaç dakika içerisinde ihtiyaç duyduğunuz konuyla ilgili işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri

Türkcell Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Yukarıdaki başlığı gördüğünüzde böyle bir şey gerçekten var mıymış acaba dediğinizi duyar gibiyim. Evet, Turkcell müşteri temsilcisine direk bağlanmak mümkündür. Siz de birçok müşteri gibi hizmet almak istediğiniz çağrı merkezlerinde çok fazla beklemeden, vakit tüketmeden en kısa sürede işinizi yapmak isteyenlerdenseniz birazdan bahsedeceğimiz işlemleri yapmanız yeterli olacaktır.

Turkcell müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanmak için 532’yi aradıktan sonra faturasız hat sahibi iseniz sırasıyla1 ve 0’ı tuşlayın. Eğer faturalı hat sahibi iseniz 532’yi aradıktan sonra iki kez 2 tuşlamanız yeterli olacaktır. Böylece ihtiyaç duymadığınız konularla ilgili anonsları duymayacak ve kısa sürede müşteri temsilcisine bağlanarak arzuhalinizi iletebileceksiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap