1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Bilindiği üzere Turkcell ülkemizde hizmet veren en büyük operatörlerden birisidir. Bu alanda ilk hizmet verenlerden birisi olması sayesinde pek çok müşteriye sahiptir. Müşterilerinin çok olması, ilk operatörlerden birisi olmasının yanı sıra kaliteli bir teknik destek hizmeti vermesine de bağlıdır diyebiliriz. Çünkü Turkcell müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla hem müşterilere hem de müşterileri olmayan kişilere detaylı destek vermektedir.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası 2018

Turkcell, bir iletişim teknolojisi grubu olarak özellikle GSM alanında büyük yatırımlar ve yenilikler gerçekleştirerek sektörün öncü kuruluşlarından birisi olmayı başarmaktadır.  Hizmet verdiği müşteri kitlesi sadece ülkemizle sınırlı değil, tüm dünya geneline yayılmaktadır. Böylece yurtdışına çıkan vatandaşlarımız da hatlarını kolaylıkla kullanmaya devam edebilmektedir. Olası karşılaşılan sorunlarla ilgili Turkcell müşteri hizmetleri numarası 7/24 kesintisiz destek vermektedir. Peki, bu numara nedir? Gelin hep birlikte Turkcell’in müşterilerine destek verdikleri numaralarına bir göz atalım.

Turkcell’in kendi müşterilerine destek verdiği numarası 532’dir. Faturalı veya faturasız farkı olmaksızın tüm müşteriler bu numarayı arayarak teknik desteğe ulaşabilir. Ayrıca Turkcell’in tarifeleri ve diğer kampanyalarına dair detaylı bilgilere erişim mümkündür. Turkcell abonesi olmayan kişiler de kendi operatörlerinden veya diğer sabit hatlardan 0 (532) 532 00 00 numarasını arayabilirler. Turkcell Genel Müdürlüğü’nün İstanbul’daki iletişim numarası ise 0 (212) 313 10 00’dır. İhtiyaç olması halinde aklınızın bir köşesinde bulunması için bu numarayı da paylaşalım istedik.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Bağlanılır?

Turkcell müşterileri binlerce mağaza ve şubeler aracılığıyla ihtiyaçları duyulan tüm konulara dair bilgilere ve çözümlere ulaşabilmektedir. Buralara gitmeye gerek kalmaksızın yukarıda paylaştığımız Turkcell müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla da neredeyse tüm işlemler gerçekleştirilebilmektedir. Hatta akıllı cep telefonu kullanıcıları telefonlarına indirerek kullanacakları Turkcell uygulaması ile ihtiyaç duydukları hizmetlere erişebilmektedir.

Turkcell müşteri hizmetleri numarası aradıktan sonra diğer anonsları beklemeden doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanmak için 0’a basmak yeterli olacaktır. Böylece müsait olan ilk müşteri temsilcisine bağlanılacaktır. Fakat mümkün mertebe müşteri temsilcilerine bağlanmayı tavsiye etmiyoruz. Çünkü hizmet almak istediğiniz alanla ilgili bağlandığınız kişi size yardımcı olamıyorsa yine başka yere yönlendirecektir. Bu durumda anonsları dinleyerek en doğru yere yönlendirmeleri takip ederek ulaşmanız daha hızlı olabilecektir.


Yorum Yap

Yorum Yap