1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Turkcell Musteri Hizmetleri

Turkcell Musteri Hizmetleri

Turkcell Musteri Hizmetleri

Turkcell Musteri Hizmetleri

Turkcell, yaklaşık çeyrek asırdır başta ülkemiz olmak üzere tüm dünya genelinde hizmet veren bir telekomünikasyon şirketidir. Ülkemizin ilk GSM operatörü olması hasebiyle en çok tercih edilen firmalardan birisi olmaktadır. Bu nedenle oldukça büyük bir Turkcell musteri hizmetleri ekibi bulunmaktadır. Bu kanal aracılığıyla hem mevcut müşterilere hem de müşteri adaylarına vermiş oldukları hizmetler, tarifeler ve kampanyalarla ilgili bilgilendirmeler ve müşterilerinin ihtiyaç duydukları teknik konular hakkında destekler sağlanmaktadır.

İletişim alt yapısı, internet paketleri gibi hizmetler sağlamış oldukları en büyük hizmetlerden sadece birkaçıdır. Ayrıca Turkcell hattı alan müşterilere birçok farklı özelliklerde ve türde taksitle cep telefonu satışı da yapmaktadır. Böylece senet veya kredi kartına ihtiyaç duyulmaksızın cep telefonu faturasına taksi taksit bedeli yansıtılarak akıllı telefon ve tablet gibi cihazların satışı da yapılabilmektedir.

Turkcell Musteri Hizmetleri

Turkcell Musteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Turkcell’in bireysel ve kurumsal manada oldukça geniş bir hizmet ve ürün yelpazesi bulunmaktadır. Kurumsal manada destek sağlayan kurumsal müşteri temsilcileri belirlenerek doğrudan tek kişi üzerinden destek verilmektedir. Bireysel anlamda ise Turkcell musteri hizmetleri vatandaşlara 7/24 esasına dayalı kesintisiz destek vermektedir. Bireysel aboneler telefonlarından 532’yi arayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilir. Turkcell abonesi olmayanlar ya da sabit hatlardan veya farklı operatörlerden aramak isteyen kişiler de 0 (532) 532 00 00’ı arayarak müşteri hizmetleri servisine ulaşabilir. Bu numaralar arandığında kişiyi sesli anons sistemi karşılamaktadır. Telesekreter de denilen bu sistemde hangi işlemlerin hangi tuşlamalardan sonra yapılacağından bahsedilmektedir. Böylece ihtiyaç duyulan ilgili bölüme ulaşmak daha kolay olmaktadır.

Turkcell Musteri Hizmetleri

Turkcell Musteri Hizmetlerine Doğrudan Bağlanma

Turkcell’in başta ülkemiz olmak üzere dünya genelinde büyük bir müşteri kitlesine sahip olduğundan bahsetmiştik. Bu nedenle de büyük bir çağrı merkezinin bulunduğunu ve gece gündüz demeden kesintisiz hizmet verdiğini beyan etmiştik. Bu denli kalabalık bir müşteri kitlesinin olması, kalabalık bir müşteri hizmetleri servisinin olmasına rağmen zaman zaman büyük yoğunluklara sebep olmaktadır. Arayan kişilerin uzun süre beklemesi de buna bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Elbette kimse özellikle müşteri hizmetlerine bağlanmak için uzun süre beklemek istemez. Siz de Turkcell musteri hizmetleri temsilcilerine uzun süre beklemeden doğrudan bağlanmak istiyorsanız 532’yi aradıktan sonra telesekretere “müşteri temsilcisi ile görüşmek istiyorum” diyebilirsiniz. Ya da faturalı hat kullanıcısı iseniz arama yaptıktan sonra 2, 2’yi tuşladığınızda sizi doğrudan müşteri temsilcisine bağlayacaktır.


Yorum Yap

Yorum Yap