1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri

İnternet kullanımının giderek yaygınlaştığı günümüzde kaliteli bir internet hizmeti almak büyük önem kazanmaktadır. Üstelik alınan internet hizmetinde yaşanan sorunlara en kısa sürede çözüm bularak kesintisiz hizmete devam etmek son derece önemlidir. Bu alanda hizmet veren firmalardan birisi de Turkcell Superonline’dır. Birçok yere kendi alt yapısını kuran firma, giderek büyüyen bir müşteri kitlesine sahip olmaktadır. Tüm bu müşterilerine ve hizmetlerini merak eden diğer kişilere de Turkcell Superonline müşteri hizmetleri aracılığıyla satış öncesi ve sonrası olmak üzere kesintisiz hizmet vermektedir.

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri

Superonline Müşteri Hizmetleri Numaraları Nelerdir?

Turkcell Grup şirketi bünyesinde bulunan Superonline, uzun bir süredir yaptığı yatırımlarla adından söz ettirmektedir. Uzun bir süredir bir firmanın bünyesinde bulunan iletişim ve telekomünikasyon hizmetleri alt yapısını kullandıktan sonra şimdi de kendi alt yapılarını ve kablolamalarını kullanmaya başladılar.

Ülke genelinde birçok noktaya kurdukları kendi alt yapıları sayesinde müşterilerini hızlı ve kaliteli bir internet hizmeti ile buluşturmaya çalışmaktadır. Bireysel ve kurumsal abonelerine ses, veri ve sistem alt yapısı gibi hizmetler sağlamaktadır. Tüm bu hizmetlere dair yaşanan sorunlar ve merak edilen konulara dair Turkcell Superonline müşteri hizmetleri destek vermektedir.

Turkcell Superonline kullanan müşterilere 0850’li ve 532’li olmak üzere 2 farklı numaradan teknik destek ve bilgilendirme sağlanmaktadır. Bireysel aboneler 0532 532 00 00’dan kurumsal aboneler de 0850 222 1 222’den müşteri temsilcilerine ulaşabilmektedir. Bu numaralardan mevcut aboneler teknik destek alırken, abone olmayanlar da akıllarına takılan hususlara dair detaylı bilgilere kısa sürede erişebilmektedir.

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetlerine Hızlı Erişim Nasıl Sağlanır?

İnternet kullanan hemen herkes er ya da geç bazı sorunlarla karşılaşabilmektedir. Adeta sıradan olan bu sorunların başında internet hızının yavaşlaması ve kopması gibi teknik sorunlar gelmektedir. Turkcell Superonline müşteri hizmetleri çalışanları bu konularda gece gündüz ayrımı yapmaksızın günün her saatinde destek vermektedir.

Canlı müşteri temsilcisine hızlı bağlanarak kısa sürede işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için ilk olarak destek hattını aramalısınız. Sesli yanıt sistemi çağrınızı cevapladıktan sonra 1’e basarak 10 haneli hizmet numaranızı girmeniz ve son olarak da 6’ya basmanız yeterli olacaktır. Böylece müşteri temsilcisine hızlı bir şekilde bağlanmanız mümkün olacaktır.


Yorum Yap

Yorum Yap