1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Turknet Müşteri Hizmetleri

Turknet Müşteri Hizmetleri

Turknet Müşteri Hizmetleri

Turknet Müşteri Hizmetleri

Ülkemizin önde gelen bilişim firmalarından birisi olmayı başaran Turknet, 1996 yılında kurularak 20 yılı aşkın sürede üstün teknolojiye kavuşmayı başarmıştır. Gelişen teknolojiyi çok iyi takip ederek müşterileri ile tanıştırmayı başarmaktadır. Özellikle Turknet müşteri hizmetleri bu alanda iyi bir performans göstermektedir. Bir yandan yeni müşteriler kazanmak için kampanya ve hizmetleri ile ilgili bilgilendirmeler yaparken bir yandan da mevcut müşterilerinin soru ve sorunlarına dair çözüm odaklı teknik destek sunmaktadır. Birçok servisi kendi bünyesinde geliştirerek bireysel ve kurumsal düzeyde hizmet vermektedir. Örneğin AKN (Adil Kullanım Kotası) ‘siz internet hizmeti bunlardan birisidir. Hemen hemen tüm servis sağlayıcılarda ortalama 50 GB – 100 GB arası AKN bulunurken Turknet’te böyle bir kota bulunmamaktadır. Bu da firmanın müşteri çekmesinde oldukça etken bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır.

Turknet Müşteri Hizmetleri

Turknet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turknet’in web sitesinde sıkça sorulan sorulara dair cevaplar yer almaktadır. Böylelikle müşterisi olsun veya olmasın dileyen herkes aklındaki tüm sorulara cevap bulabilmektedir. Buradakilerde istediğini bulamayan ya da doğrudan bilgi almak isteyenler Turknet müşteri hizmetleri numarasını arayabilirler. Bu numara tüm operatörlerden ve sabit hatlardan aynı olup 0850 288 80 80’dir. Bu numaranın yanı sıra 0 212 216 55 60 numarasına belgegeçer (faks) çekilebilir. Eposta olarak  musterihizmetleri@turk.net adresi ya da web sitesinde yer alan “Beni Arayın” sekmesi kullanılarak müşteri hizmetlerinden destek almak mümkündür. Beni arayın sekmesinde yer alan formu doldurup gönderdikten çok kısa bir süre sonra sizlere dönüş yapılacaktır. Yine belge geçere ya da e posta adresine attığınız soru veya soruna dair geri dönüşü de çok kısa bir süre içerisinde alabileceksiniz.

Turknet Müşteri Hizmetleri

Turknet Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Müşteri hizmetlerini arayan herkesin en büyük sorunlarından birisi fazla bekletilmeleri olmaktadır. Bilindiği üzere neredeyse tüm firmaların müşteri hizmetleri bulunmaktadır. Klasik bir karşılama anonsundan sonra verilen hizmetlerle ilgili yönlendirmeler yaparak müşterilere destek olunmaya çalışılıyor. Fakat bu süre bazen oldukça fazla gelebiliyor. Bu nedenle fazla beklemeden kısa sürede işleri halledebilmek için doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanmanın yolları aranıyor. Turknet müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için de hattı aradıktan sonra sırasıyla 1, 1, 0 tuşlanır. Bu tuşlamaların ardından artık daha fazla beklemeden ilk müsait müşteri temsilcisine bağlanılabilir.


Yorum Yap

Yorum Yap