1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Türksat Kablo Tv Müşteri Hizmetleri

Türksat Kablo Tv Müşteri Hizmetleri

Türksat Kablo Tv Müşteri Hizmetleri

Türksat Kablo Tv Müşteri Hizmetleri

Türksat, ülkemiz üzerinden faaliyet gösteren dünyanın önde gelen uydu haberleşme operatörlerinden birisidir. 2004 yılında kurulduktan sonra ulusal sınırlar içerisinde uydu yörünge pozisyonlarının yönetimi ve hakları, diğer operatörlere ait uyduları gerektiğinde yönetmek, yerel ve yabancı operatörlere ait uydu haberleşme sistemlerini kurmak ve yönetmek gibi birçok farklı kanalda faaliyetlerde bulunmaktadır. Yukarıda bahsedilen hizmetlerden yola çıkarak müşterilere sunduğu en büyük hizmetlerden birisi de kablo tv hizmetidir. Bu kanal aracılığıyla analog kablo tv üzerinden dijital tv hizmeti verilmektedir. Dileyen müşteriler, tv görüntülerini HD kalitesi ile de izleyebilirler. Bu konu hakkında Türksat Kablo Tv müşteri hizmetleri aranarak daha detaylı bilgi elde etmek mümkündür.

Türksat Kablo Tv Müşteri Hizmetleri

Türksat Kablo Tv Müşteri Hizmetleri Numarası

Türksat Kablo Tv hizmetinden faydalanabilmek için öncelikle evin bulunduğu yerde alt yapısının olması gerekmektedir. Yani bu hizmet maalesef her yerde bulunmuyor. Alt yapının olup olmadığını öğrenebilmek için Türksat Kablo Tv müşteri hizmetleri aramak ve açık adres vermek yeterli olacaktır. Müşteri temsilcisi adres bilgilerinizi sorgulayarak alt yapının olup olmadığını ve dolayısıyla da kablo tv den faydalanıp faydalanamayacağınızı size bildirecektir. Bu numara 0850 804 4444 olup, her türlü bilgi ve teknik destek alınabilmektedir. Ayrıca 126 çağrı hattı aracılığıyla da yaşanan sorunlara dair çözümlere hızlı ve kolayca ulaşılabilmektedir. Ayrıca Kabloses üyeleri 0850 804 0 126 üzerinden ücretsiz arama yaparak teknik destek ve bilgi alabilmektedir.

Türksat Kablo Tv Müşteri Hizmetleri

Türksat Kablotv, Kablonet ve Kabloses hizmetlerinden faydalanmak isteyen engelli vatandaşlar 5126’ya sms atarak destek talep edebiliyor. Sosyal sorumluluk kapsamında başlatılan Engelsiz İletişim Hattı projesi adı verilen bu hizmetten yararlanmak isteyen engelli vatandaşlarımızdan talep ve şikâyetleri kolayca alınabilmektedir. İşitme ve konuşma engelli kişiler “TALEP” yazıp 5126’ya göndererek destek alabilirler.

Türksat Kablo Tv müşteri hizmetleri engelsiz iletişim hattı üzerinden artık sadece engelli kişilere hizmet vermiyor. Son derece kolay erişim sağlanabilen bu sistem, tüm müşterilerin de kullanımına sunulmuş bulunuyor. Böylece dileyen herkes günün her anında bu hattan yardım talebinde bulunarak faydalanabilmektedir.

İhtiyaç kredisi ile ilgili tüm bilmek istediklerinizi öğrenmek için TIKLAYIN!

Taşıt kredisi ile alakalı öğrenmek istedikleriniz burada… TIKLAYIN!


Yorum Yap

Yorum Yap