1. Ana Sayfa
  2. BANKALAR
  3. Vakıfbank Cepte Kazan ile Kredi Kartı Kampanyası

Vakıfbank Cepte Kazan ile Kredi Kartı Kampanyası

Vakıfbank Cepte Kazan ile Kredi Kartı Kampanyası

Vakıfbank Cepte Kazan ile Kredi Kartı Kampanyası

Bankalar tarafından tüketiciye yönelik olarak her geride bıraktığımız gün değişik özellikler getirilmektedir. Çalışmalar neticesinde, milyonlarca bireyin kullandığı akıllı telefonlar ile her türlü bankacılık işlemi yapılmaktadır. Oldukça basit ve kolay olarak hazırlanmakta olan mobil bankacılık uygulamalarına ek olarak bankalar doğrultusunda, müşterilerine sunulmakta olan yazılımlar mevcuttur. Bunlardan bir yenisi de Vakıfbank tarafından lanse edildi ve müşterilerinin indirebilmesi için Apple Store ve Google Play’e eklendi.

Vakıfbank Cepte Kazan
Vakıfbank Cepte Kazan

Vakıf Bank Cepte Kazan Hakkında

Vakıfbank tarafından, müşterilerinin kredi kartı kampanyalarını takip etmeleri amacıyla mobil uygulama geliştirildi. Bu programı Google Play ve App Store’dan rahatlıkla indirebilirsiniz.

Google Play ve App Store‘dan programı indirdikten sonra, tek tuşla kampanyalara katılım yapabilirsiniz. Mobil uygulama her konuda Vakıfbank kullanıcılarına da kolaylık sağlamaktadır. Kredi başvurusu, limit arttırımı vb. gibi bankaya gitmeden halledebileceğiniz gişe işlemlerini uygulama ile sağlayabilirsiniz.

Bu numaraya, şu şekilde bir ileti atmanız ihtiyaç duyulan gibi şeylerle uğraşmadan, süratli bir şekilde kredi kartı kampanyasına katılımınızı gerçekleştirebileceksiniz.Katıldığınız bir kampanyaya ait yaptığınız harcamalarınızı ve bu harcamalarınız tarafında kazandıklarınızı bu program vasıtası ile rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Vakıfbank kredi kartlarından herhangi birine sahipseniz, hepsi ekranınızda listelenecek ve her karta ilişkin olan kampanya, hediye vs. gibi yenilikler, kartınızın alt tarafında karşınıza çıkacaktır. İlginizi çeken kampanyayı seçerek katılım sağlayabilirsiniz.

Vakıfbank Cepte Kazan
Vakıfbank Cepte Kazan

Vakıfbank Mobil Uygulama

Uygulamada, sana özel bölümü yer almaktadır. Bu kısımda bulunan avantajlı kampanyalar yalnızca size özel olarak sunulmaktadır. İçinde bulunduğunuz finansal vaziyete ya da harcamalarınıza göre banka doğrulusunda özel kampanyalar sunulabilmektedir. Vakıfbank cepte kazan servisi ile kampanyadan haberim yoktu deme şansınız ortadan kalkacak. Bildirimleri aktif yaparak, her yeni kampanyada size program doğrulusunda bildirim gönderilecektir. Bu sayede kredi kartı kampanyalarından haberdar olacaksınız ve dilediğiniz kampanyaya bir kaç tıklama ile katılabileceksiniz.Ayrıca uygulama sayesinde tüm detayları bir tuşla öğrenebilecek ve detayları inceleyebileceksiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap