1. Ana Sayfa
  2. İhtiyaç Kredisi
  3. VakıfBank Kredi Kampanyası

VakıfBank Kredi Kampanyası

VakıfBank Kredi Kampanyası

VakıfBank Kredi Kampanyası

Banka kredisi almak oldukça zorlu bir süreçtir. Özellikle kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler, bu konuda daha ince bir araştırmaya girerler. Kredi alabilmek için birden fazla nokta göz önünde bulundurulurken, mükemmel bir müşteri potansiyeline sahip olmak beklenen şeyler arasında bulunur. Öte yandan kredi alabilmek için tüm belgeler eksiksiz bir şekilde sağlanarak, kredi başvurusu için harekete geçilebilir. Vakıfbank bahar kredisi konusunda en ince ayrıntılara kadar incelemede bulunan bankalardan biridir.

Her İhtiyacınız için Vakıfbank Kredi Kartı

Vakıfbank Bahar Kredisi Detayları

Maddi zorlukların karşısında vatandaşların yanında olan banka, 48 aya kadar vade seçenekleri üzerinden kredi alınmasını mümkün hale getiriyor. Öte yandan düşük faizler ve esnek ödeme fırsatları da kredi ödemelerini biraz daha kolay bir hale getirmektedir. Bankadan hem özel sektör çalışanları, hem de emekliler rahat imkanlar halinde kredi alabilir. Buradan da karşımıza çıktığı gibi, banka geniş kapsamlı olarak pek çok kitleye kredi sağlamaktadır. Üstelik cep telefonu üzerinden bile kredi başvurusu gerçekleştirebilmek mümkün bir hale getirilmiştir. SMS üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler büyük harflerle kredi yazıp boşluk bırakarak, T.C. kimlik numarasıyla birlikte istedikleri kredi miktarını yazmalıdır. Daha sonra oluşturmuş olduğunuz bu mesajı 5724’e göndermeniz gerekir. Örnek SMS metni ise şu şekilde bulunur: KREDİ 11111111111 2000

Her İhtiyacınız için Vakıfbank Kredi Kartı

Vakıfbank Kredi Kampanyasının Sunduğu İmkanlar

Vatandaşlar özellikle taksit geri ödemelerinde zorlu zamanlar yaşayabilir. İşte bu tarz olumsuz sonuçları bitirebilmek adına, banka tarafından esnek ödeme planı yapılmıştır. Değişken taksitler aracılığıyla almış olduğunuz kredinin tüm ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz.

Öte yandan 3 ay ödeme yapılmadan dönemsel olarak ödeme yapma ihtimalini düşünebilirsiniz. 3 ayda 1 kez olmak üzere eşit ödeme imkanı da bu kampanya aracılığıyla karşınıza çıkacaktır. Azalan taksit veya artan taksitli olmak üzere, almış olduğunuz kredinin ödemelerini gerçekleştirebilme hakkınız bulunmaktadır. Bu alandaki son imkan ise, aldığınız krediyi aylık eşit taksitler üzerinden ödemektir.

48 ay vade oranında yüzde 1.35 oranında faizler gündeme gelir. 3 ay ile 48 ay vade aralığı arasında kredinin ödemelerini tamamlayabilirsiniz. 3 aydan az veya 48 aydan fazla olmak üzere ödemenin yapılması mümkün değildir. En az 3 bin TL, en fazla ise 90 bin TL’ye kadar bahar kredisi alabilmeniz mümkün olacaktır.


Yorum Yap

Yorum Yap