1. Ana Sayfa
  2. DİĞER KREDİLER
  3. Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredisi

Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredisi

Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredisi

Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredisi

Akıllı telefon almak artık kolay değil. Çünkü her geçen gün telefon piyasasında bir yenilik yaşanıyor ve bu yenilikleri takip etmeyi seven kişiler ellerindeki cihazları değiştirmek durumunda kalıyor. Ancak telefon fiyatlarının her geçen gün biraz daha artması tüketiciyi de zor duruma sokabiliyor.

Özellikle akıllı telefon dendiğinde akan suların durduğu kişilerde bu durum içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Üstelik telekomünikasyon alışverişlerinin taksitlendirilemiyor olması kredi kartı kullanıcılarını da zorluyor. Alınan yüklü tutarlı telefonların tek bir seferde ödenmesi durumu söz konusu oluyor. Bankalar da teknolojik cihaz alışverişlerini kolaylaştırmak adına akıllı telefonlar için kredi kampanyaları başlattır. Bunlardan biri de Fibabank ile Vatan Bilgisayar arasında gerçekleşti. İşte ayrıntılar…

Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredisi

Faizsiz ve Masrafsız

Vatan bilgisayar ve Fibabank arasında başlatılan bu kampanyanın en büyük avantajı ise faizsiz ve masrafsız olması. Yani kullanıcılar telefon tutarı dışında herhangi bir bedel ödemiyor. Bu kapsamda bu kredinin diğer bankaların telefon kredilerinden daha avantajlı olduğunu söylemek mümkün. Özellikle diğer bankaların telefon kredilerine uyguladığı yüksek faizler bu kredide bulunmuyor. Ancak bu kredide de diğer tüm krediler gibi kredi notuna göre veriliyor. Yani kredi notu yetersiz olan kişiler bu krediden faydalanamıyor. Telefon alındıktan sonra ise satılabilir. Yani satılmaması için herhangi bir engel bulunmuyor.

Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredisi

SMS ile Başvuru

Vatan bilgisayar telefon kampanyasına SMS ile başvuru sağlanıyor. Sizler de akıllı telefon almak isterseniz TC kimlik numaranızı 3422’ye gönderebilirsiniz. Bunun yanı sıra Vatan Bilgisayar bayilerinden de başvuru yapmak mümkün. Çoğu zaman aynı dakika ya da aynı gün cevap almak mümkün. Akabinde hemen işlemler başlatılarak telefon sahibi olabilirsiniz. Bu krediler ile alınan telefonların üzerine herhangi bir ipotek elbette koyulmuyor. Ancak telefon kredileri ile alınan telefonların satışında tüketici zarara uğrayabiliyor. Ayrıca bu krediyi kullanacak olan kişi aynı zamanda telefon sahibi olmalıdır. Yani telefonu alacak olan kişinin farklı bir kişiye bu krediyi kullandırması yasal değildir. Bu nedenle kredi kullanım esnasında küçük bir araştırma da yapılabiliyor. Ayrıca imzalanan belgeler kredi sözleşmesini de içeriyor.


Yorum Yap

Yorum Yap