1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Vodafone Müşteri Hizmetleri Numarası

Vodafone Müşteri Hizmetleri Numarası

Vodafone Müşteri Hizmetleri Numarası

Vodafone Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Vodafone müşteri hizmetleri numarası ve bu numaradan alınabilecek hizmetler hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağız. Özellikle Vodafone aboneleri için oldukça faydalı bilgileri bulabileceğiniz yazımızda, Vodafone abonesi olmayanlar da bu hizmete dair akıllarında olan sorulara cevap bulabileceklerdir.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Numarası

Vodafone Müşteri Hizmetleri Numarası 2018

Gerek Vodafone gerekse diğer operatör aboneleri olsun fark etmeksizin müşteri hizmetlerinden kampanya, tarife ve diğer konulara dair detaylı bilgiler alınabilmektedir. Üstelik Vodafone aboneleri hatları ile ilgili yaşadıkları teknik sorunlara dair çözümlere yine buradan ulaşabilir. Abonelerine sundukları hizmetler elbette bunlarla sınırlı değil. Fatura borcu ödeme, tarife değişikliği, 3G mobil TV, ve servis değişikliği gibi birçok hizmetlere daha kolaylıkla erişilebilmektedir.

Dünyanın birçok ülkesinde hizmet veren Vodafone, ülkemizde telekomünikasyon alanında hizmet vermeye başladıktan sonra destek hattını müşterilerine 542 numarası üzerinden açtı. Bir diğer Vodafone müşteri hizmetleri numarası da 0 (542) 542 00 00 ‘dır. Vodafone abonesi olmayan bir cep telefonundan veya sabit hatlardan bu numarayı arayarak müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkündür. Eğer RED tarifesi kullanıcısı iseniz cep telefonunuzdan sadece 7008’i aramak yeterli olacaktır. Bu tarifeyi kullananlar doğrudan 7008’i arayarak müşteri temsilcisine bağlanabilecektir. Bu numaralardan müşteri hizmetleriyle görüşmek ücretsiz iken yaklaşık 1 senedir Vodafone tarafından ücretli tarife uygulanmaya başlandı. Bu hattan görüşmek 60 kuruş olarak ücretlendiriliyor.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Numarası

Vodafone Müşteri Hizmetleri Doğrudan Bağlanma

Vodafone müşteri hizmetleri numarası firmanın ilk hizmet vermeye başladığı andan itibaren değişmeden aynen devam etmektedir. Yukarıda bahsettiğimiz gibi bu numaralar 542 ve 0 (542) 542 00 00’dır. Bu numaraları aradıktan sonra doğrudan müşteri temsilcisine bağlanmak için ilk olarak 1’i, birkaç saniye sonra da 0’ı tuşlamak yeterli olacaktır. Fazla vakit harcamadan, ihtiyacınız olmayan anonsları boş yere dinlemeden hızlıca müşteri temsilcisi ile görüşmek için bu dediklerimizi yapabilirsiniz. Vodafone RED aboneleri ise özel bir kategoride değerlendirildiği için 7008’i arayarak doğrudan müşteri hizmetlerindeki kişilere bağlanabilmektedir. Böylece yaşanan teknik aksaklıklara dair çözümlere veya bilgi edinmek istenilen konulara dair her türlü ihtiyaca cevap alınabilecektir.


Yorum Yap

Yorum Yap