1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Vodafone Müşteri Hizmetleri Tel

Vodafone Müşteri Hizmetleri Tel

Vodafone Müşteri Hizmetleri Tel

Vodafone Müşteri Hizmetleri Tel

İletişim camiasının dünya devlerinden birisi olan Vodafone, ülkemizde faaliyet göstermeye başladıktan kısa bir süre sonra büyük bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Telsim’i satın alarak Türkiye piyasasına girdikten sonra mevcut diğer operatörlerle kıyasıya bir rekabete girmiş bulunmaktadır. Sektörün gerekliliklerinden birisi olarak da müşterilerine destek vermek amacıyla bir çağrı merkezini de kurmuştur. Yazımızın devamında Vodafone müşteri hizmetleri tel numaraları ve buralara nasıl hızlı bağlanılır gibi hususlara dair detaylı bilgiler vereceğiz.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Tel

Vodafone Müşteri Hizmetleri Tel Numarasına Bağlanma

Günümüz koşullarında faaliyetlerini sürdüren işletmeler, müşterilerine satış öncesi ve sonrası verdikleri destekler sayesinde daha fala müşteriye ulaşabilmektedir. Kaliteli bir çağrı merkezi bulundurmaları müşteri memnuniyeti açısından son derece önemlidir. Hem yeni müşteri kazanmak hem de mevcut müşterilerin ihtiyaçlarına karşılık vererek onları rakiplerine kaptırmamak işletmenin devamlılığı açısından hayati derecede önemlidir. Bu gerçekliliği göz önünde bulunduran Vodafone da büyük bir çağrı merkezi kurarak günün her anında kesintisiz destek vermektedir.

Peki, bu çağrı merkezine nasıl ulaşabilirim dediğinizi duyar gibiyim. Kulaklarım doğru duyuyorsa sizinle Vodafone müşteri hizmetleri tel numarasını paylaşmalıyım demektir. Eğer Vodafone abonesi iseniz cep telefonunuzdan 542’yi arayabilirsiniz. Bu servisi aramak önceleri ücretsizdi. Fakat mevcut durumda bu servisle yapacağınız görüşmelerin dakikası 40 kuruştan ücretlendirilmektedir.

Vodafone abonesi olmayan kişiler veya operatörlerden bu numarayı aramak mümkün değildir. Çünkü abonesi olmayan kişiler için Vodafone müşteri hizmetleri tel numarası farklı olup, 444 0 542’dir. Sabit hatlardan veya Vodafone dışındaki diğer operatörlerden bu numarayı arayarak çağrı merkezine bağlanılabilir. Bu servisi aramak da yine dakikası 40 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Vodafone müşterileri çağrı merkezinin yanı sıra cep telefonlarından 7000’i arayarak Sesli Yanıt Self Servisi üzerinden destek alabilmektedir. Buraya bağlandıktan sonra sesli operatör sisteminden sorunlarına çözüm bulabilmektedir.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Tel

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Her müşteri hizmetlerinde olduğu gibi Vodafone’da da canlı müşteri temsilcisine bağlanmak bazen uzun zaman alabilmektedir. Bu kadar süre beklemeden hızlıca müşteri temsilcisine bağlanabilmek için ilk olarak Vodafone müşteri hizmetleri tel numaralarından uygun olanı arayıp karşılama anonsunun bitmesini beklemek gerekir. Anonsun ardından sırasıyla 1 ve 0’a basarak canlı müşteri temsilcisine bağlanılabilir.

 


Yorum Yap

Yorum Yap