1. Ana Sayfa
  2. KREDİ KARTLARI
  3. Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Çeşitli harcamalarınızı taksitli olarak yapabilmenizi ve bankalara anlık olarak borçlanmanızı sağlayan finansal araçlardan birisi olan kredi kartı artık hayatımızın her yerinde. Tüm mevduat bankalarının özel olarak sundukları ve tüketicilerin seve seve kullandıkları kredi kartları ile hızlı ve kolay alışveriş yapabilmek mümkün. Bu yazımızda sizlerle Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır ve kredi kartı özellikleri nelerdir konusunu ele alacağız.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu

YAPI KREDİ’DEN ALIŞVERİŞLERDE SEVİNDİREN KREDİ KARTLARI

Türkiye’nin ilk özel bankası olarak özel bankacılık grubunda önemli bir yere sahip olan Yapı Kredi Bankası’ndan, World avantajları ile kredi kartı alabilirsiniz. World dünyasının tüm avantajlarından faydalanmak üzere Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu yapmadan önce kartın özelliklerine bakacak olursak;
Yapı Kredi Bankası’nın World, Crystal, Adios, Play ve Taksitçi olmak üzere 4 farklı kredi kartı bulunmaktadır. Bu kartların her biri çeşitli harcamalara özel olarak kampanyalar sunmaktadır. Örneğin World kart ile yapacağınız tüm alışverişlerde World puan toplarken, Adios kart ile seyahat ve tatil harcamalarınızda mil puan ve TL puan kazanırsınız. Böylelikle siz de bankadan ihtiyacınız olan harcama türüne göre kredi kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu

YAPI KREDİ KREDİ KARTI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Hemen bir kredi kartı sahibi olmak için  Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu işlemini çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için çok sayıda kanal mevcuttur. Bunlar;
Telefon bankacılığı aracılığı kredi kartı başvurunuzu yapabilmek çok kolay. Hemen şimdi 444 0 444’ü arayabilir ve Yapı Kredi Bankası’nın kredi kartı avantajlarından faydalanmak üzere başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
-Yapı Kredi Bankası’nın resmi web sitesine giriş yaparak “Kredi Kartı” sekmesinden başvuru yapabilmeniz mümkündür. Banka başvurunuzu değerlendirdikten kısa bir süre sonra başvurunuzun yanıtını verecektir ve onay almanız durumunda kredi kartınız en kısa süre içerisinde tarafınıza ibraz edilecektir.
World kart kullanmak istiyorsanız bu durumda SMS bankacılığından faydalanabilmeniz mümkündür. Hemen şimdi WORLD boşluk T.C. kimlik numaranızı yazarak 4407’e kısa mesaj atabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
-Size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek başvuru formu doldurmak suretiyle de  Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap