1. Ana Sayfa
  2. BANKALAR
  3. Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi bankası 1944 yılında bireylere daha uygun şartlarda konut imkanı sunmak için kurulan Türkiye’nin ilk özel bankası olma özelliğine sahiptir. Bankacılık sektöründe uzun yıllardır aktif olarak hizmet veren Yapı Kredi bankası bu hizmetler ile üye sayısını da sürekli olarak arttırmaktadır. Dünyanın farklı ülkelerinde şubesi olan banka bu şubeler ile adını duyurmayı başarmıştır. Tüm şubelerde aynı kalite de hizmet verilmesine öncelik veren banka, kişisel gelişim seminerleri ile personelin gelişimine yardımcı olmaktadır. Hizmet sektöründe yer alıp da özel olarak kurulan bankalara göre müşterilerine devlet güvencesi kadar güven vermeyi başaran bu banka, bu başarısını müşteri odaklı çalışma sistemine borçludur. Ayrıca bankanın sosyal medya hesapları 7/24 aktif olarak çalışmaktadır.

Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi Kredi Seçenekleri

Bankacılık sektörü her alanda insanlara finansman sağlamak amaçlı olarak kurulan ancak kar marjı da güden bir sektördür. Eğer ki banka güvenilir bilinen bir müşteri ise kredi talebinde bulunan bu finansman müşteriye kısa sürede sağlanır. Yapı Kredi bankası müşterilerine anlık nakit ihtiyacı sunarak, konut, taşıt ve ihtiyaç kredilerinde de büyük kolaylıkla sağlamaktadır. Yapı Kredi bankası müşterilerinin zor durumda kalmaması için bu kredilerin taksitlerini 120 aya kadar uzatmaktadır. Ayrıca bu uzun faiz döneminde müşteriler düşük faizler ile ödeme yaparlar. Bu durum müşterilerin gözünde bankaya olan güvenin artmasını sağlamaktadır. Ayrıca bunların dışında banka içerisinde kişisel olarak ayarlanabilir kredi çeşitleri bulunmaktadır.

Yapı Kredi Mobil Bankacılık Nasıl Kullanılır?

Yapı Kredi Kredi Nasıl Çekilir?

Müşterilerinin ihtiyaçlarının giderilmesi hususunda çok hassas olan yapı kredi bankası kredi işlemlerinde de büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Kredi ihtiyacı bulunan kişiler kredi taleplerini banka şubeleri dışında internet bankacılığı ve SMS yolu ile de yapabilirler. Yapı Kredi bankası daha önce bankacılık sektörü ile sorun yaşamayan herkesin kredi talebine onay vermektedir. Ancak onaylanan kredi sonrası müşterilerin banka şubelerine gitmeleri gerekmektedir. Bu şubelerde kullanıcılar için sunulan formlar ve istenilen belgeler verilerek eksiksiz ve doğru şekilde teyit etmeleri gerekir. Ayrıca kredi çektikten sonra ödeme zorluğu yaşayan Yapı Kredi bankası müşterilerine banka bazı dönemlerde yapılandırma yaparak borcun hafiflemesini ve müşterinin de rahat bir nefes almasına yardımcı olmaktadır.

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı

Her konuda müşterilerinin çıkarını düşünen Yapı Kredi bankası şubelere gelemeyen müşteriler içinde internet bankacılığı hizmetini sunarak müşterilerinin hayatını büyük oranda kolay hale getirmiştir. İnternet bankacılığı ile zamandan tasarruf edip kısa sürede işlemlerini yapmaktadır. İnternet bankacılığı içinde bulunan bireysel ve kurumsal bölümlerinden müşteriler tüm yatırım ve çekim işlemlerini güvenilir ve hızlı şekilde yapılmasını saplamaktadır. Yapı Kredi bankası her bankanın internet şubesi yok iken internet bankacılığına ilk adımlardan birisidir. Yapı kredi bankası internet bankacılığı ile tüm müşteriler bankalarda yaptıkları tüm işlemleri aynı kalite de daha hızlı şekilde şekilde gerçekleştirebilirler. Ayrıca kullanıcılar internet bankacılığı üzerinden oyun sitelerine de yatırımlarını yapabilirler.

Yapı Kredi bireysel

Yapık Kredi Mobil Uygulama

Yapı Kredi bankası tarafından piyasaya sunulan bu uygulama ile insanları hem bilgisayar hem de kablosuz ağa olan bağımlılıktan kurtarmıştır. Bankacılık sektöründe herhangi bir işlem yapmak isteyen müşteriler mobil uygulama işlemlerini daha hızlı şekilde yapmaktadır. Ayrıca Yapı Kredi bankası bu hizmet ile müşterilerinin para transferi, alışveriş ve ödemelerini şubelere gitmeden sıra beklemeden yapılmasına imkan tanımaktadır. Akıllı telefon ve tabletlere indirilme özeliği bulunan bu uygulama ile müşteriler ile bankanın iletişim kurma sıklığı da artmaktadır. Mobil uygulama ile günün her saatinde Dünyanın her yerinden bankacılık işlemlerinin yapılmasına olanak sağlayan yapı kredi bankası tüm sektör tarafından ayrı bir yerde tutulmaktadır. Yapı Kredi bankası mobil uygulaması en çok da bahis sitelerine yapılan yatırımlarda işe yaramaktadır. Kısa sürede hesaba aktarılması gereken nakit parayı en hızlı şekilde mobil uygulama hesaba geçirmektedir.

Yapı Kredi bireysel

Yapı Kredi Kampanyalar

Bankacılık sektöründe de her alanda olduğu gibi tatlı bir rekabet ortamı bulunmaktadır. Yapı Kredi bankası bu rekabet ortamında bir adım öne çıkmak ve daha fazla müşteriyi bankaya kazandırmak için sürekli olarak kampanyalar yapmaktadır. Yapı Kredi bankası belirli dönemler yaptığı kampanyalar ile müşterilerini zor durumundan kurtararak rahatlamalarına sebep olmuştur. Ayrıca Yapı Kredi bankası, kredi kartları ve banka kartlarına yapmış olduğu kampanyalar ile de dikkat çekmektedir. Yapılan her işleme para kazandırma özelliği olan bu kampanyalar müşterileri tarafından yoğun ilgi görmektedir. Ayrıca müşterilerinin ihtiyaçlarını gözeten Yapı Kredi bankası çeşitli meslek gruplarına sunduğu kampanyalar ile de müşteri sayısının artmasını sağlamaktadır. Yapı kredi bankası özelikle düşük gelirli müşteriler için kampanyalar yapmaktadır. Söz konusu düşük gelirli ailelerinde olabildiğince iyi bir maddi seviyeye çıkmaları için uğraşan yapı kredi bankasının en son yapmış olduğu kampanya da esnaflar için yapılandır.

Yapı Kredi bireysel

Yapı Kredi Sosyal Medya Hesapları

Bankacılık sektörü de her sektör gibi kendini yenilerken yenilenen Dünya standartlarına ayak uydurması gereken bir sektördür. Sürekli olarak kendini yenileyen kampanyalar yapan Yapı Kredi bankası da sosyal medya hesapları açarak bu hesaplar ile sürekli olarak tanıtımın yapmakta ve müşteri kazanmaya çalışmaktadır. Yapı Kredi bankası, sosyal medya platformunda Facebok, Twitter ve Instagram gibi milyarlarca kullanıcısı bulunan platformlarda hesaplar açarak daha fazla kişiye ulaşıp daha fazla kişiye yapılan yatırımların tanıtılması amaçlanmıştır. Yapı Kredi bankası, sosyal medya hesaplarını beğenen kullanıcılar bu hesapların bildirim al özelliği sayesinde siz de gerektiği zaman yapı kredi bankası tarafından yapılan kampanyaları herkesten önce öğrenme şansına sahip olurlar. Ayrıca Yapı Kredi bankası, sosyal medya hesapları üzerinden kullanıcılarının her türlü şikayetine cevap vermektedir. Yapı kredi bankası müşterilerinin memnuniyetine ne kadar önem verdiğini her fırsatta göstermektedir.

Yapı Kredi Mobil Bankacılık Nasıl Kullanılır?

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri

Bankaya ait web adresinde bulunan müşteri hizmetleri dışında sosyal medya hesaplarında da 7/24 aktif olarak hizmet veren müşteri hizmetleri bulunmaktadır. Müşterilerin soru ve sorunlarında ilk muhatap olan müşteri hizmetleri birimi teknik alt yapısı ile sorunlara en kısa sürede çözüm bulmaktadır. Ayrıca banka, telefon bankacılığı uygulaması ile de tüm müşterilerinin sorunlarına çözüm üretmektedir. 24 saat aralıksız olarak çalışan telefon ile müşteri hizmetleri uygulaması tüm banka müşterileri tarafından beğeni ile karşılanmıştır. Müşterilerin sorunlarının kısa sürede çözülmesi ve karşılarında sürekli ilgilenen birilerinin olması banka müşterisinin artmasına direk olarak etki eden sebeplerden bir tanesidir.

Yapı Kredi Teknolojisi ile Dünya Bankası Olma Yolunda...

Yapı Kredi Kullanıcı Yorumları

Bankacılık sektörü de diğer sektörler gibi tercih edilmesi için araştırılması gereken sektörler arasındadır. Bu araştırmalar yapılırken de en etkili yol kullanıcı yorumlarına bakmaktır. Yapı Kredi hakkında kullanıcı yorumlarına bakıldığı fazla sayıda olumlu yorum göze çarpmaktadır. Bunlardan ilki bankaya ulaşmanın kolay olmasıdır. Farklı seçenekler ile siteye ulaşılma imkanı kullanıcılar tarafından beğenilmiştir. Bazı yorumlar ise bankanın kullanıcılarına sağladığı avantajlardan duyulan memnuniyet ile alakalıdır. Ayrıca banka müşteriler şubelerinde bulunan personellerin güler yüzlü ve hızlı işlem yapmalarından duydukları memnuniyeti de belirtmektedirler. Banka müşterilerinin tamamına yakını ise bankanın müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bütün kolaylıkları sağladığından övgü ile bahsederek bankaya müşteri kazandırırlar.


Yorum Yap

Yorum Yap