1. Ana Sayfa
  2. BANKALAR
  3. Yapı Kredi Bireysel Bankacılık

Yapı Kredi Bireysel Bankacılık

Yapı Kredi Bireysel Bankacılık

Yapı Kredi Bireysel Bankacılık

Bankacılık sektörü denilince akıllara gelen ilk bankalardan olan Yapı Kredi, 1944 yılında Türkiye’nin ilk özel bankası olarak kuruldu. Dünya genelinde birçok ülkede şubeler kurarak kendini tanıtan Yapı Kredi Bankası kurulduğu günden bu yana vermiş olduğu hizmetleri sürekli yenileyerek arttırmıştır. Bankada müşterilerin memnuniyeti bankacılığın her alanında en önde tutulmaktadır. Banka tüm hizmetlerini de buna göre ayarlamaktadır.

Yapı kredi Bankası, banka şubelerinin dışında da her müşterisinin en yakının da bulunmak için şubelerin yanı sıra internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve bankaya ait mobil uygulamayı da müşterilerine sunmaktadır. İnternetin insan hayatına sağladığı kolaylıklardan faydalanan banka, bu hizmetleri ile herkesin cebine girmeyi başarmıştır. Ayrıca banka uzun vade, düşük faizler ile müşterilerinin nakit ihtiyacını karşılayarak üye sayısını arttırmaktadır.

Sitenin sunduğu hizmetlerden mobil uygulama herkesin her yerden anlık işlem yapmalarına olanak tanımaktadır. Ayrıca mobil uygulama müşterilerin diğer hizmetlere uzakta oldukları durumda internet ve bilgisayar bağımlılığının azalmasına neden olmaktadır. Bu hizmetlerden biri olan internet bankacılığı, Yapı Kredi bireysel hesabı ile de müşterilerinin isteklerine birebir görüşmeler veya internette kolay işlem yapmalarını sağlamaktadır. Yapı kredi bireysel hizmeti ile banka müşterilerinin tüm bankacılık hizmetlerini yaşadıkları süre boyunca tek tık ile hızlı bir şekilde yapılmasını olanak tanımaktadır.

Yapı Kredi bireysel

Yapı Kredi Bireysel Şifre Alma

İnternetin hızlı gelişimi ve herkes için ihtiyaç haline gelmesi nedeni ile insanlar artık parasal tüm işlemlerini internet üzerinden yapma başladılar. Büyük kolaylıklar sağlayan internetin en büyük nimetlerinden biri olan Yapı Kredi bireysel internet bankacılığı, müşterilerin işlemlerini güvenilir bir şekilde yapmaktadır. Yapı kredi bankası müşterilerinin tamamı bireysel şubede de işlem yapmaktadır. Bireysel şubeye giriş yapan müşteriler banka şubelerinde bulunan tüm hizmetleri aynı doğrultuda ve kalite de gerçekleştirebilirler. Yapı kredi bireysel şifresi alabilmek de oldukça kolaydır. Yapı kredi bireysel bankacılık şifresi almak için banka müşterilerine oldukça fazla seçenek sunmaktadır. Bu seçenekler arasında internet bankacılığı, ATM’ler, müşteri hizmetleri, mobil giriş ve banka şubeleri bulunmaktadır. Bu seçeneklerden herhangi birisi üzerinden şifre almak isteyen banka müşterileri girişlerini yaparak şifre al butonuna tıklayıp kişisel bilgilerini girdikten sonra şifre talebini bankaya yollarlar. Kısa bir süre sonra SMS ile gelen mesaj sonrası müşteriler artık yapı kredi bireysel hizmetlerinden yararlanabilirler.

Yapı Kredi bireysel

Bireysel İnternet Şubesi Giriş

Bankacılık sektörün her alanında müşterilerini kolay işlem yapmasını sağlamayı ilke edinen Yapı Kredi Bankası, Yapı Kredi bireysel internet şubesine giriş yapma yolunu da basite indirgemiştir. Hem internet bankacılığı ile giriş yapılan bireysel bankacılığa aynı zamanda mobil sürüm ile de giriş yapılır. Bu iki uygulama bireysel işlemlerini acil olarak yapmak zorunda olan birçok kullanıcı için hayati önem taşımaktadır. Yapı kredi bireysel internet şubesine kullanıcılar daha önce almış oldukları şifre ve belirledikleri kullanıcı adı ile kısa bir sürede girişlerini yapabilirler.

Yapı Kredi bireysel

Bireysel Bankacılık Hizmetleri

Yapı kredi bireysel internet şubesi içinde banka şubelerinde yapılan tüm işlemler yapılmaktadır. Zaman kaybı yaşatmaması ve sıra bekletmemesi nedeni ile internet şubesi sıklıkla kullanılmaktadır. Yapı kredi bireysel internet şubesi ile müşteriler ödemelerini, hesap kontrollerini, kredi kartı işlemlerini, para transferlerini, kredi işlemlerini ve yatırımlarını kolaylık ile yapabilirler. Bu işlemler bir bankada yapılan tüm işleri kapsamaktadır. Yapı kredi bireysel bankacılık müşteriler tarafından en fazla para transferi için kullanılmaktadır. Bunun ardından ise kredi çekmek isteyen müşterilerin bu alanda aktif olarak görülmektedir. Yapı kredi bireysel internet şubesinin bir diğer avantajı ise buradan yapılan işlemlerin müşteriler tarafından takip edilebilme özelliğidir. Mesela kredi çeken bir müşteri kredi işlemlerin ne durumda olduğunu buradan kolaylık ile takip edebilir.

Yapı Kredi bireysel

Bireysel Bankacılık Anında Kredi

Yapı kredi bankası bireysel olarak her ihtiyaçlarında müşterilerinin yanında olmaktadır. Gece gündüz fark etmez anlık olarak kredi çekimine ihtiyaç duyan tüm müşteriler yapı kredi bireysel internet şubesi ve mobil şubelerinden kısa sürede kredi ihtiyaçlarını karşılarlar. Kredi başvurusu için yapı kredi bireysel ve mobil şifresine sahip olmak yeterlidir. 48 aya kadar vade ve 75.000 TL’ye kadar krediyi kısa sürede hesaba geçiren banka bu işlemi 7/24 yapmaktadır. Buralardan çekilen kredilerde de banka şubelerinde bulunan faiz oranı ve sigortaların hepsi geçerlidir. Hesaba geçen para hiçbir ekstra işleme gerek kalmadan direk kullanılabilir.

Yapı Kredi bireysel

Bireysel İnternet Şubesi Kredi Kartı

Alışveriş ve internet üzerinden yatırım yapanlar için kredi kartları vazgeçilmezdir. Bunu düşünen yapı kredi bireysel internet şubesi ve mobil şubesi ile kredi kartı başvurularını kabul etmektedir. Kredi kartı başvurusu yapmak oldukça kolaydır. İnternet şubesinde bulunan kredi kartlarım bölümüne girilir. Bu bölümde hemen başvur sekmesine tıklanılır ve kişisel bilgiler girilerek kart talebi oluşturulur. Banka talebi değerlendirip kartı belirtilen adrese 7 gün içinde yollayacaktır. Ayrıca yapı kredi bireysel internet şubesinde kredi kartları ile ilgili diğer tüm işlemler yapılmaktadır. Kredi kartı şifresinin alındığı bireysel şube de ayrıca kullanıcılar nakit ihtiyaçlarını karşılamak için nakit avans talebinde de bulunabilirler.

Bireysel İnternet Şubesi Ödemeler

İnsanların hayatında ödeme yapma işi oldukça zahmetli olarak görülür. Ödeme yapmayı hem daha kolay hem de eğlenceli duruma getiren yapı kredi bireysel şubesi ile bir insanın yaşamında ihtiyaç duyabileceği tüm ödemelerin yapılmasına olanak sağlamaktadır. Müşteriler isterlerse girip işlemleri kendileri yapabilirler. İsterlerse de bankaya otomatik talimat verip hiçbir işleme karışmazlar. Bu işlemler arasında bulunan fatura ödemeleri, kira ödemeleri, üniversite ödemeleri ve hızlı geçiş ödemeleri gibi ödeme türleri insanların yaşantısında büyük önem taşımasından dolayı hem banka hem de bireysel internet şubesi kullanıcı sayısının artmasına imkan tanımaktadır.

Yapı Kredi bireysel

Bireysel İnternet Şubesi Müşteri Hizmetleri

Sınırsız bankacılık sloganı ile bankacılık sektöründe hizmet veren yapı kredi bireysel şubesi ile de bu sloganın hakkını sonuna kadar vermektedir. Bireysel internet şubesinde bankacılık sektörü ile iş yapan veya yapmak isteyen herkesin ihtiyaçlarını belirleyip ona göre hizmet sunan banka bu yönü ile oldukça beğenilmektedir. Ancak her alanda olduğu gibi bankacılık sektöründe de bazı sorunlar oluşmaktadır. Bu sorunlara banka 7/24 aktif olarak kullandığı müşteri hizmetleri ile çözüm bulmaktadır. Ayrıca banka bu müşteri hizmetlerini sadece sorunlara çözüm bulmak için değil müşterilerinin dilek ve isteklerini yerine getirmek içinde kullanmaktadır. Müşteriler bu hizmetler aracılığı ile şifre alma işlemini de gerçekleştirmektedirler. Ayrıca banka müşterileri sesli yanıt sistemi aracılığı ile hesapları arasında para transferlerini yapabilir ve borsa gidiş hattını buradan takip edebilirler.

Yapı Kredi bireysel

Bireysel İnternet Şubesi Kullanıcı Yorumları

Yapı kredi bankasının müşterilerine verdiği değeri göstermek için sunduğu bireysel internet şubesi çok geniş bir hizmet ağına sahiptir. Yani burada işlem yapmaya başlayan kullanıcıların vazgeçme ihtimalleri çok düşüktür. Kullanıcıların forumlarda yaptıkları yorumlara bakıldığında ise en beğenilen özelliği tüm işlemleri kısa zamanda tek tuşla yapılıyor olması olarak görülmektedir. Ayrıca müşteriler yapı kredi bireysel internet şubesinin 7/24 müşteri hizmeti vermesi ve müşterilerinin istek ve taleplerine değer vermesinden övgü ile bahsederler.

 

 

 


Yorum Yap

Yorum Yap