1. Ana Sayfa
  2. İNTERNET BANKACILIĞI
  3. Yapı Kredi Mobil Şube Jet İşlemler

Yapı Kredi Mobil Şube Jet İşlemler

Yapı Kredi Mobil Şube Jet İşlemler

Yapı Kredi Mobil Şube Jet İşlemler

Banka şubelerine gitmeden, saniyeler içerisinde milyonlarca tüketici işlemlerini mobil şubelerde yapıyor. Gelişen programlama teknolojisi ve arge çalışmalarının birleşmesi neticesinde, piyasadan alınan bilgiler ile müşterilerine henüz iyi görev sunabilmek yerine, Yapı Kredi Bankası mobil şubesini daimi geliştirmekte ve yeni dünya teknolojisine süratli bir şekilde ayak uydurmaktadır. Mobil uygulamasında aradığınız tüm her şeyi detaylı bir şekilde görebilecek ve kullanabileceksiniz. Kullanımı oldukça kolaydır. Anlatımı detaylandırılmış ve hiç bilmeyen birinin bile kullanabileceği bir sitilde yapılmıştır.

Jet İşlemler menüsü sayesinde yapabileceğiniz işlemler şöyledir ;

  • Cebe Havale İşlemi
  • QR Kod İle Para Yatırma
  • QR Kodla Para Çekme
  • QR Kod Ödeme İşlemleri

Yapı Kredi Mobil

Menü anlatımı

Jet menüde aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Oldukça detaylı bir anlatım ve prosedür uygulanmıştır. Bu opsiyonu açık konuma getirdiğiniz vakit, jet işlemleri kullanabilmeniz mümkün. Bu prosedürü ilk kez yapıyorsanız, QR kod ile para çekme ve yatırma işlemlerinizde pasif halde gözükecektir. Jet prosedürler menüsünü, mobil uygulamaya her girdiğinizde kullanmak istiyorsanız, mutlaka ana ekrandan giriş yaparken beni hatırla kalifiyeliğini aktif etmeniz gereklidir. Menü kısmı oldukça kolay yapılmıştır. Anlaşılır ve net bir dille hazırlandığı için kullananlar için kolaylıklar tanınmıştır.

Beni hatırla seçeneği aktif değilse, uygulamaya girdiğinizde jet prosedürler menüsünü görüntüle olanağınız olmayacaktır. Yapı Kredi mobil şubesini henüz veyahut hiç indirmemişseniz ve üye olmamışsanız, mobil programlarınızı indirmiş olduğunuz mağazan Yapı Kredi Bankası’nın mobil şube uygulamasını bulabilir ve indirebilirsiniz..

Daha ardından kullanmakta olduğunuz, banka kartı, kredi kartı verileri vasıtası ile, bankanın internet şubesinden ya da telefon bankacılığından, mobil şube şifrenizi alabilir ve unuttuğunuz parolalarınızı anımsatma yapabilirsiniz.Oldukça kolay olan bu uygulamayı hemen indirip bankacılık şubesine kaydınızı gerçekleştirmeniz gerekir.

Jet işlemler menüsü vasıtası ile, ATM’den para yatıracağınız vakit, çekim prosedürü gerçekleştireceğiniz vakitte, kart gerekmeden işlemlerinizi yapabilirsiniz.Menüden cebe havale bölümü vasıtası ile para sevk etmek dilediğiniz bireyin cep telefonu numarasını girerek, o bireyin ATM’lerden parayı çekmesini sağlayacak şifrenin gitmesini saniyeler içerisinde yapabilirsiniz.Oldukça kolay bir anlatımı bulunmaktadır.


Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. sürekli kullandığım bir uygulama hem şubeye gitmeden her işlemimi hallediyorum.
    bir de yapı kredi hesabı olmayanlar için görüntülü sanal asistan özelliği eklemişler şubeye gitmeden hesap açtırabiliyorsun.