1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Sorunu Çözüldü

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Sorunu Çözüldü

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Sorunu Çözüldü

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Sorunu Çözüldü

Telefon bankacılığı günlük hayatımızı kolaylaştırsa da hala daha hepimizin mustarip olduğu konulardan birisi yapı kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma sorunu. Müşteri temsilcisine bir türlü bağlanamamak birçoğumuza zor anlar yaşatıyor. Bir dakikalık görüşme yapmak için dakikalarca sesli yanıt sistemiyle kavga ediyor ya da bu tuş muydu hangisini tuşlayacaktım hala temsilciye bağlamıyor diye telefonla kavga ediyoruz. Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma sorununu çözdükten sonra isteğiniz her an müşteri hizmetlerini kolayca arayabilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri

Yapı Kredi Bankası Hakkında

Yapı Kredi, 1944 yılında Türkiye’nin ilk ulusal çaplı özel bankası olarak kuruldu. Eğitim, kültür sanat ve çevre ile ilgili çeşitli sosyal sorumluluk projeleri yürütmekte ve Türkiye’nin 4. büyük bankası konumundadır.
Sektörünün lideri olmayı kendine vizyon edinip, uzun vadede kalıcı bir yer edinmekle kalmayıp müşterilerinin ilk tercihi olmayı hedefleyen Yapı Kredi hedeflerine her gün bir adım daha yaklaşıyor.
Yapı Kredi Bankası’nın %81,8’lik hissesi Koç Finansal Hizmetler bünyesindedir. Geriye kalan %18,2’lik hisse ise halka açıktır ve Borsa İstanbul’da işlem görmektedir.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri

Yapı Kredi Bankası Hizmetler

Yapı Kredi Bankası toplamda 23,5 milyon müşteriye hizmet vermekte olup bu toplamın 13,3 milyonu Yapı Kredi Bankası’nın sadık müşterisidir. Türkiye’nin tüm bölgelerinde 866 adet şubesi vardır ve 18,839 çalışana işverenlik yapmaktadır. Yenilikçi internet bankacılığına sahip Yapı Kredi öncü bir mobil bankacılıktır ve 3 adet çağrı merkezi, 4,338 adet de ATM’ye sahiptir. Bunların yanı sıra 532 bin tane de POS (Point Of Sales Terminal) cihazına sahiptir. Yapı Kredi Bankası işlemlerinin %91’ini şube dışındaki kanallar ile gerçekleştiriyor olması Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma sorununu normal kılıyor.
İşlemlerinin büyük çoğunluğunu şube dışı verdiği hizmetle sağlayan bankada yaşanan yoğunluk ve işlem seçeneğinin fazla olması sebebiyle temsilciye bir türlü bağlanamayan müşteriler yapı kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma seçeneğinin olması hayalini kuruyor.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri

Yapı Kredi Bankası Bireysel Hizmetler

Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma kolaylığını henüz öğrenememiş yada şubeye gitmeden işlem yapmak isteyen bireysel müşterilerine internet şubesi ile 500’e yakın işlem yapabilmeye olanak sağlıyor. 7 gün 24 saat hizmet alabileceğiniz internet şubesi fatura ödemelerinden hisse senedi işlemlerine kadar birçok konuda kolaylık sağlıyor.

Yapı Kredi Bankası Kurumsal Hizmetler

Yapı Kredi Bankası iş ortaklığı yaptığı kurumsal müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözüm odaklı birebir hizmet sağlıyor. Karşılıklı kazanmayı ilke yapan Yapı Kredi Bankası yıllık 100 milyon Amerikan Doları’nın üstünde kazanca sahip şirketler ve çok uluslu kuruluşlardan oluşturduğu müşterilerinin ihtiyaçlarını büyük bir özveri ile karşılıyor ve kazançlarına katkı sağlıyor. Kurumsal müşterilerine özel 444 0 448 numaralı telefon ile hizmet veren Yapı Kredi müşterilerinin her an yanında olmak için çalışıyor. Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma sorunu kurumsal müşteri hattında bireysele göre daha az yaşanmakta.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi Hizmetleri

Yapı Kredi Bankası yeniledikleri kurumsal internet şubeleri ile bankaya gelemeyen müşterileri için 800’e yakın hizmet veriyor. Yenilikleri arasında taksitli ticari kredi kullanımı, pos avans, self servis world, KKB (Kredi Kayıt Bürosu) Çek Raporu, internetten döviz transferi (Swift), bankacılık otomasyonu (Banko) gibi birçok yenilik eklemiş durumda.

Yapı Kredi Bankası Bireysel İnternet Şubesi Hizmetleri

Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma sorununu çözemeyen yada bankacılık işlemlerini şubeye gitmeden yapmak isteyenler için Yapı Kredi Bankası bireysel internet şubesi vadeli ve vadesiz hesaplarınız, varlıklarınız, çek ve senetleriniz, başvurularınız, ödeme planlarınız, hattınıza TL yükleme, şans oyunları, kira ve düzenli ödeme, bağış yapma, kart bilgilerinize ulaşma, şifre ve bilgi ayarlarınız, havale, EFT, yatırım yapma, bireysel emeklilik başvurusu, HGS başvurusu, Opet otobilim, Pro programı, akıllı asistan, kampanyaları öğrenebilme gibi birçok hizmet sunuyor. Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma olsa da olmasa da işlerini internetten daha kolay yapanlar için yapı kredi internet bankacılığı büyük kolaylıklar sağlıyor.

Yapı Kredi, Kredi ve Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Yapı Kredi Bankası Engelsiz Bankacılık

Toplumsal sorunlarımızdan biri olan engelli bireylerin günlük yaşamdaki zorluklarını görmezden gelmeyen Yapı Kredi Bankası ‘Hizmette sınır yoktur.’ sloganıyla yola çıkarak 2008 yılında Engelsiz Bankacılık Programını başlattı ve bu sayede engelliler bankacılık hizmetlerinde yaşadıkları sıkıntıları olabildiğince en aza indirmeyi amaçladı. Bu doğrultuda görme engelli vatandaşlar için engelsiz ATM’ler ile sesli işlem yapabilme olanağı sağladı ve yazıyı sese çeviren teknoloji sayesinde görme engellilerin piyasalarda yaşanan anlık değimlerden dahi haberdar olmasına yardımcı oldu.
Ortopedik engelli bireyler için engelsiz ATM’ler ile ATM’lere erişmelerinde olanak sağladı ve şube girişlerinde rampa uygulaması başlatarak ortopedik engelli vatandaşların şubeye erişimini de kolaylaştırdı.
İşitme engelli bireyler için online chat, Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma sağlanıyor ve şube yada çağrı merkezine yönlendirilmeden kayıp çalıntı kart bildirimi, kart kapatma, manyetik hasar kaynaklı yeni kart talebinde bulunma, kredi kartı bilgilerini güncelleme ve bunun gibi birçok hizmetten yararlanmalarına yardımcı oluyor.

Yapı Kredi telefon bankacılığı

Yapı Kredi Mobil Şube

Şubeye gitmeden ve Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma sorununu çözemeyen müşteriler de mobil bankacılık sayesinde birçok bankacılık işlemlerini gerçekleştirme şansına sahipler. Yapı Kredi Bankası’nın mobil şubesi, telefon bankacılığı gibi 7 gün 24 saat işlem gerçekleştiriyor. Ancak yapacağınız işlem EFT ise bunu hafta sonu gerçekleştiremezsiniz ama havale işlemlerinizi hafta sonları da kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi, Kredi ve Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Yapı Kredi Telefon Bankacılığı

Yapı Kredi Bankası telefon bankacılığı numarası 444 0 444 veya 0850 222 0 444’dür ve yapacağınız konuşma ücreti mevcut tarifenizdeki dakikalarınızdan düşerek gerçekleşir. Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma sorununu çözenler Yapı Kredi Bankası telefon bankacılığı ile kayıp çalıntı bildirimi, kredi kartı ve kredi başvurusu, vadeli hesabınızla ilgili işlemlerinizi, kredi kartı veya kredi borç ödemelerinizi, bakiye sorgulama, para transferi, kampanya veya diğer konularla ilgili bilgi alma konularında birçok işlem yapmanız mümkündür.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma kolaylığı için yapmanız gereken ilk adım bankanın 444 0 444 veya 0850 222 0 444 numaralarından birini aramaktır. Eğer aramayı bankaya kayıtlı olan telefon numaranız ile yapıyorsanız sistem sizi tanıyacak ve TC kimlik numarası, hesap bilgisi gibi işlemleri atlamış olacaksınız. Bankaya kayıtlı olmayan bir telefon ile arama yapıyor iseniz sistem sizi tanımadığı için sizden TC kimlik numaranız, hesap bilgileriniz gibi birkaç bilgi isteyecektir. İstenilen bilgileri tuşladıktan sonraki menüde 1 veya 2 rakamını tuşlamanız gerekiyor. Ardından da 0 tuşuna basarak Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma sorununu çözebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı İşlemleri İçin Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma isteğiniz kredi kartı işlemleri içinse, çağrı merkezinde ana menüye geldiğiniz zaman kredi kartı işlemleri için ilk tuşlamanız gereken rakam 1’dir. Sonrasında ise son ekstre bilgisi, ödeme ve ekstre talebinde bulunmak için 1’i, limit ve güncel bakiye bilgileri için 2’yi, kurye aşamasındaki kartınızın durumunu öğrenmek için 3’ü, kartınızın paro puan özelliğini aktif etmek için 4’ü, ön ödemeli kart işlemleriniz için 5’i, ek kart talebinde bulunmak için 6’yı, kredi kartı internet alışveriş yetkilendirme işlemleriniz için 7’yi, Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma için 0’ı tuşlamanız gerekiyor.

Yapı Kredi Şubesiz Kredi Kampanyası

Yapı Kredi Bankası Bankacılık İşlemleri İçin Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma isteğiniz bankacılık işlemleri içinse, çağrı merkezinde ana menüye geldiğiniz zaman bankacılık işlemleri için ilk tuşlamanız gereken rakam 2’dir. Sonrasında ise vadesiz hesap bilgileriniz almak için 1’i, yatırımlar, hisse senedi alımı ve piyasa verileri için 2’yi, para transferi fatura ödemeleri için 3’ü, kurye işlemleri için 4’ü, banka kartınızı internet alışverişine açmak için 5’i ve Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma için 0’ı tuşlamalısınız.

Kayıp ve Çalıntı Durumları

Kredi kartı ya da hesap kartınızı kaybetmeniz ya da çalınması durumunda telefon bankacılığı internet bankacılığına oranla daha hızlı olduğundan daha çok tercih edilmektedir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma zor oluyor diye düşünmeden bankayı arayınız ve kayıp çalıntı durumlarda hızlıca yönlendirileceğiniz bölüm sayesinde kartınızı bloke edip oluşacak zararları engellemek için önleminizi almalısınız.


Yorum Yap

Yorum Yap