1. Ana Sayfa
  2. DİĞER KREDİLER
  3. Yapı Kredi Şubesiz Kredi Kampanyası

Yapı Kredi Şubesiz Kredi Kampanyası

Yapı Kredi Şubesiz Kredi Kampanyası

Yapı Kredi Şubesiz Kredi Kampanyası

Artık devir akıllı telefon devri ve akıllanan telefonlarımız hayatımızı hızlandırmak konusunda sınır tanımıyorlar. İstediğimiz nokta ile istediğimiz an her yoldan iletişim kurabildiğimiz bu dönemde istek ve ihtiyaçlarımızı gidermek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Durum böyle olunca tüketicilerin dünyasına büyük ölçüde entegre olan bankalar bu kanalları kendilerinin lehine çevirmenin yolunu da buldular ve artık tüketicilerin ihtiyaçlarına saniyesinde cevap verebiliyorlar.
Akıllı telefonlarımıza mobil uygulamalar aracılığı ile misafir olmayı başaran bankalarımız şubesiz olarak hizmet verirken, bizler de tüm finansal ihtiyaçlarımızı artık birkaç ekran dokunuşu ile halledebiliyoruz. Bu yazımızda Türkiye’nin en önemli özel bankalarından birisi olan Yapı Kredi Bankası’nın şubesiz olarak mobil uygulaması aracılığı ile sağladığı kredi kampanyasını ele alacağız.

Yapı Kredi Şubesiz Kredi Kampanyası

Yapı Kredi’den Mobil Uygulama Aracılığı ile Şubesiz Anında Kredi

7/24 hizmet sloganı ile yola çıkan Yapı Kredi Bankası müşterilerine hızlı bir şekilde hizmet vermek için mobil ve internet bankacılığı kanallarına önemli derecede ağırlık vermeye başladı. Bu kapsamda siz de Yapı Kredi Bankası’ndan anında kredi alabilir ve ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken uygulama mağazasına giderek Yapı Kredi Mobil uygulamasını indirmek veya Yapı Kredi Bankası’nın resmi web sitesine erişim sağlamaktır.

Yapı Kredi Şubesiz Kredi Kampanyası

Yapı Kredi Şubesiz Bankacılık Başvurusu

Oldukça kısa bir süre içerisinde başvuru yapabileceğiniz Yapı Kredi şubesiz bankacılığında en az bin TL en fazla ise 10 bin TL’ye kadar kredi kullanabilmektesiniz. Ancak eğer siz de Yapı Kredi Bankası müşterisiyseniz bu durumda 75 bin TL’ye kadar kredi kullanma hakkına sahip oluyorsunuz.
Bankanın kredilerinde sağladığı faiz oranı kişisel bazda farklılık göstermekte ve müşteri olup/olmama durumu, kredi notu gibi faktörlerden etkilenmektedir. Bu nedenle faiz oranı hakkında sabit bir bilgi paylaşmak mümkün değildir.
Banka, mobil ihtiyaç kredilerinde ve internet kredilerinde maksimum 48 aya kadar vadelendirme yapmaktadır.

Yapı Kredi Şubesiz Kredi Kampanyası

Banka Müşterisi Olmadan Hızlı Başvuru

Yapı Kredi’nin bu kredi alternatifinin en avantajlı yönü banka müşterisi olmadan da başvuru yapabilme şansınızın olmasıdır. Bankanın sunduğu ilgili başvuru formunu doldurarak anında başvurunuzu tamamlayabiliyorsunuz.


Yorum Yap

Yorum Yap