1. Ana Sayfa
  2. BANKALAR
  3. Yapı Kredi Teknolojisi ile Dünya Bankası Olma Yolunda…

Yapı Kredi Teknolojisi ile Dünya Bankası Olma Yolunda…

Yapı Kredi Teknolojisi ile Dünya Bankası Olma Yolunda…

Yapı Kredi Teknolojisi ile Dünya Bankası Olma Yolunda…

Çok fazla değil bundan bir kaç sene evvel tüm bankacılık işlemleri içerisinde kesinlikle bankanın şubesine gitmek zorundaydık. Daha ardından internet bankacılığı sistemleri geliştirilerek, bilgisayarımız ile her yerden bankacılık işlemleri olan para yatırma, fatura ödeme, vadeli-vadesiz adisyon açma, birçok döviz prosedürü gibi sonsuz prosedürü yapılabilir duruma geldik. Mobil telefonların gelişmesi ile de bilgisayardan uygulanan işlemler bundan sonra cep telefonları vasıtasıyla nerede olursak olalım yapabileceğimiz duruma gelmiştir.

Ülkemizde bu bölgede bankalar ciddi yatırımlar gerçekleştirmektedir. Yapı Kredi Bankası, teknolojik manada ülkemizde önde gelen bankalar arasındadır. Tamamen müşterisine merkezli olarak uygulanan yazılımlar aracılığı ile oldukça güvenilir ve suratli prosedür olanağı sunmaktadır. Yapı Kredi Bankası’nın nihai reklamı olan, dünyadaki tüm bankaları üzen şey ne olabilir sorusunun yanıtı kuşkusuz ki açık ara teknolojidir.

İsviçre, İtalya ve Amerika bankalarında olmayan teknoloji, son zamanlarda Yapı Kredi Bankası vasıtasıyla ülkemizde tüketicilere sunulmaktadır.

Yapı Kredi Teknolojisi ile Dünya Bankası Olma Yolunda...

Kolay Arayüz ve Ulaşılabilirlik

Son derece tasarlanmış olan mobil programı, internet şubesi başta olmak suretiyle sarfedilen nihai teknoloji ATM’ler ile müşterilerine meselesiz görev karşılamaktadır. Mobil şubeye giriş yapar iken sarfedilen surat tarife sistemi dahi yapması zor fakat olanaksız olmayan bir özelliktir. İçerisinde oldukça fazla özellik barındıran Yapı Kredi kullanıcılar tarafından beğenilmektedir. Dünya’nın bir numarası olmak için çabalamaları hala daha devam etmektedir.

Reklam filminde, İtalyanlar’ın İsviçreli’lerin ya da Amerikalı’ların kimi yemek ya da meşrubat bölümünde ünlü olduklarını, bu bölgede hala iyi olabileceklerini ifade eder iken, bankacılık bölümünde sarfedilen dijital banka bölümünde da Yapı Kredi Bankası’nın dünyada öncü bulunduğu bildirilmektedir. Dünya Bankası olmak için gece gündüz çalışan ekipleri sayesinde Banka’dan daha fazla olduklarını kanıtlamışlardır.

Yapı Kredi Dünya Bankası

Alınan başarılarda bu bölgede Yapı Kredi Bankası’nı bir dünya devi gerçekleştirmektedir. Bana en teknolojik teknolojiye sahip bankayı söyler misiniz derseniz tabi ki Yapı Kredi’yi bu bölgede göstermek olasıdır. Güvenlik ve sürat ile ilgili her geride bıraktığımız gün yeni özellikler katan banka ile çalışmak bir ayrıcalıktır.


Yorum Yap

Yorum Yap