1. Ana Sayfa
  2. İŞ FİKİRLERİ
  3. Yeni İş Fikirleri 2019

Yeni İş Fikirleri 2019

Yeni İş Fikirleri 2019

Yeni İş Fikirleri 2019

Elinizde yeterli sermaye var fakat hangi sektörde yer alacağınızı ya da ne tür bir iş yapacağınızı henüz bilmiyorsanız yeni iş fikirleri 2019 başlığı altında sizinle paylaşacağımız meslek kollarını yakından incelemenizi tavsiye ediyoruz. Kısa vadede olmasa bile uzun vadede kazanç getirecek olan çok özel çalışmalar mevcut ve sizler de tercihlerinizi yaparak yeni bir sektöre adım atabilirsiniz. Dilerseniz editör kadromuzun hazırladığı listeye hep birlikte göz atalım.

Yeni İş Fikirleri 2019

Kanola Üretimi

Birçoklarınız Kanola’nın adını şu an duyuyorsunuz ancak yeni dönem ile birlikte çok daha popüler hale geleceğini belirtmek istiyoruz. Kolzanın ıslahı ile birlikte elde edilen Kanola, zararlı bir bitki türü ancak ilginç olan bir detay var ve bu bitkinin yağı, hem insanlık hem de çiftlik hayvanları için güçlü ve gerekli bir gıda maddesidir. Henüz yeteri kadar üretimi yapılamıyor ve sektörde büyük bir açık olduğunu da belirtmek gerekiyor. Sizler de yeni iş seçimlerinizde Kanola üretimini tercih edebilir ve Kanola Yağı satışı ile birlikte uzun vadede kazanç sağlayabilirsiniz. Kanola, farklı toprak türlerinde de sorunsuz bir şekilde yetişen bir bitkidir ve ülkemiz toprakları da bu bitki için gayet uygun bir tercih olacaktır.

Yeni İş Fikirleri 2019

E-Ticaret

Online dünyayı değerlendirebilir ve hatırı sayılır rakamlara ulaşabilirsiniz. Yeni iş fikirleri 2019 listesinde çok klişe bir tavsiyeye daha yer vermek istiyoruz. Yeni dönemde de popülaritesini korumaya devam ediyor ve binlerce yatırımcı tercihlerini e-ticaretten yana yapıyorlar. Ürünlerinizi online dünya aracılığı ile pazarlama fikri sizleri de heyecanlandırıyor olmalıdır. Kısa süre içerisinde binlerce insana kolayca ulaşabiliyor ve ürünlerinizin tanıtımını da daha profesyonel bir şekilde yapabiliyorsunuz.

E-ticaret, internet kullanıcılarının sayısının artması ile birlikte daha popüler hale geldi ve çok sayıda girişimci için de tercih edilebilir bir sektöre dönüştü. Online dünya üzerinden alış veriş yapan insanların sayısı gerekten çok fazla ve sizler de ihtiyaca yönelik çalışmalar ile birlikte daha fazla insana ulaşabilir ve daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak ne tür ürünler satmak istediğinizi ve hangi sektörde yer almak istediğinizi belirlemeniz gerekiyor. Az sermaye ile adım atabileceğiniz gibi güçlü bir giriş yapmayı tercih ediyorsanız rakamlar konusunda da daha bonkör davranabileceğiniz meslek kollarından bir tanesidir.

Yeni İş Fikirleri 2019

Halı Saha İşletmeciliği

Erkekler için vazgeçilmez etkinliklerden bir tanesi olan halı saha, her dönem olduğu gibi yeni dönemde de popülaritesini korumaya devam ediyor. Yeni iş fikirleri 2019 listesinde halı saha işletmeciliğine de yer vermek istedik… Yüksek rakamlar ile adım atabileceğiniz bir sektör ve 400.000 liranın üzerinde rakamlardan bahsediliyor. Bu rakamın minimum sermaye olduğunu da belirtmek isteriz. Kısa vadede olmasa da uzun vadede önemli bir kar payı elde edeceksiniz ve işinizi iyi yaptığınız takdirde ikinci bir halı sahaya sahip olmanız da mümkündür.

Yeni İş Fikirleri 2019

Cafe-Restoran İşletmeciliği

İnsanların sosyalleşmek ve biraz olsun keyifli vakit geçirmek adına tercih ettikleri mecralardan bir tanesi de kafelerdir. Bu alanda hizmet vermek istiyorsanız eğer Franchise bayilik başvurularını da tercih edebilirsiniz. Bir markanın bünyesinde hizmet vermek kesinlikle çok daha sağlıklı olacaktır. Sıfırdan adım atmak ya da bilmediğiniz bir sektöre giriş yapmak yerine kurumsallaşmış olan markaların bünyesinde bir işletme açabilir ve kemik kitlenize de daha kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Yeni iş fikirleri 2019 listesinde kafe ve restoranlara da yer vermek istedik. Kalabalık insan topluluklarına hizmet vermek elbette zor ancak elde edeceğiniz rakamlar emin olun bu detayı unutturacaktır.


Yorum Yap

Yorum Yap