1. Ana Sayfa
  2. İŞ FİKİRLERİ
  3. Zekice İş Fikirleri

Zekice İş Fikirleri

Zekice İş Fikirleri

Zekice İş Fikirleri

İlk duyduğunuzda garipseyeceğiniz ve hatta bazılarınıza saçma gelecek olan zekice iş fikirleri, milyonlarca insanı zengin etmeye devam ediyor. Girişimci ruhunuzu değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz ve öyle iş kolları var ki hayal edemeyeceğiniz rakamları önünüze seriyor. Burada en önemli detay, göstereceğiniz cesaret örneğidir ve daha da önemlisi risk alabilmektir. Şimdi dilerseniz bu iş fikirlerine hep birlikte göz atalım ve ilginizi çekebilecek bir şeyler bulmaya çalışalım.

Zekice İş Fikirleri

Kişiye Özel Organik Çay

Takvimler 2007’yi gösterdiğinde J. Brian tarafından hayata geçirilen muazzam bir proje… İnsanlar, istedikleri organik çayı online olarak hazırlayabiliyor ve sonrasında sipariş verebiliyorlar. Gerçekten yaratıcı bir çalışma ve kısa süre içerisinde milyonlarca insan tarafından ilgi görmesi de ne kadar doğru ve dikkat çekici bir çalışma olduğunu ispat eder nitelikte. Buna benzer bir çalışma ortaya koyabilirsiniz ve çayın yerine farklı ürünler için de bu tür bir projeye imza atabilirsiniz. Zekice iş fikirleri listesinde ilk sırayı almayı başarıyor ve eminiz ki birçoklarınızın hayal gücünü de harekete geçirecektir.

E-Spor ve Oyun Koçu

Son dönemin çarpıcı sektörlerinden biri haline gelen E-Spor, büyük kulüplerin de desteği ile bir adım öne taşınmış durumda. Galatasaray an itibarıyla e-spor takımı ile Avrupa’da da mücadele veriyor. E-Spor sektörünün en büyük eksiklerinden biri ise oyun koçu olarak karşımıza çıkıyor. Kendinizi bu alanda geliştirdiğiniz ve teoride olduğu gibi uygulama kısmında da başarılar elde ettiğiniz takdirde oyun koçu olarak görev alabilirsiniz. Bu alanda profesyonelleşen az sayıda insan var ve rekabetin de bir o kadar az olduğunu belirtmek gerekiyor. Dilerseniz tercihlerinizi bu alandan yana yapabilir ve adımlarınızı atabilirsiniz.

Bebek Isıtıcı Cihaz

Üretim hali hazırda devam ediyor ve Avrupa ülkelerinde satışı da yapılıyor. Bu aşamada sizin yapacağınız şey ürünü ülkemize getirtmek ve satışını kendi bünyenizde yapmak olacaktır. Bildiğiniz gibi bebekler için üretilen birçok ürün kapış kapış gidiyor ve bu sektörün ölmesi ya da zayıflaması gibi bir durum kesinlikle söz konusu değildir. En büyük ihtiyaca yanıt veriyorsunuz ve ebeveynlerin de dikkatini çekebildiğiniz takdirde başarılı bir çalışmaya imza atmış olacaksınız. Bebek ısıtıcı cihaz da bunu sağlamanıza yardımcı olacaktır diye düşünüyoruz.

Zekice İş Fikirleri

Koruyucu Bileklik

Bu bileklik gerçekten özel bir çalışma ve zekice iş fikirleri listesinde de önemli bir yere sahip olduğunu düşünüyoruz. Yaz aylarındaki sivri sinek tehdidini ortadan kaldırmak adına üretilen sivri sinek koruyucu bileklik, yurt dışında satış rekorları kırmış durumda. Dilerseniz bu ürünü ülkemize getirtebilir ve satışını kendi bünyenizde yapabilirsiniz.

Sigara Bıraktırıcı Ürünler

Toplumun en büyük sorunlarından bir tanesi hiç şüphesiz ki sigaradır. Milyonlarca insanı bu zehirden kurtulabilmek adına çaba harcıyor fakat başarılı olamıyor. Tek bir ürün tavsiyesinde bulunmak doğru olmayacaktır ancak zekice iş fikirleri kapsamında bu sektöre kesinlikle adım atmanız gerekiyor. Çok sayıda cihaz var ve özellikle Avrupa ülkelerinde satışı yapılan cihazlar daha dikkat çekici bir hal almış durumda. Üretim yapacak kapasiteye sahip olmayabilirsiniz ancak piyasadaki ürünleri kendi bünyenize dahil ederek satışa sunabilirsiniz. Bu durum bir nebze de olsa al sat çalışmasına karşılık geliyor ve çok sayıda girişimci de bu tür bir ticareti tercih ediyor.

Sigarayı bırakmak isteyen milyonlarca insan var ve eğer ürünlerinize güveniyorsanız milyonlarca kişiyi de müşteriniz yapabilirsiniz. Hedef kitleniz oldukça güçlü ve bu da sizleri bir adım daha öne taşıyacaktır. Detaylı bir araştırma ile birlikte ürün incelemesinde bulunabilir ve hatta siparişlerinizi verebilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap