1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Ziraat Bank Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bank Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bank Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bank Müşteri Hizmetleri

Ülkemizde devlet destekli en büyük bankalardan birisi Ziraat Bank olmaktadır. Kökleri Osmanlı Devleti’ne kadar dayanan banka, günümüzde pek çok farklı alanda ilerleyerek müşteri memnuniyetini kendisine amaç edinmiştir. Bankanın verdiği tüm hizmetlere dair detaylı bilgiye Ziraat Bank müşteri hizmetleri üzerinden ulaşabilmektedir. Aynı zamanda bankacılık işlemleri ve yaşanan her türlü soru ve sorunları da müşteri hizmetleri aracılığıyla gerçekleştirmek ve gidermek mümkün olmaktadır.

Ziraat Bank Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bank Müşteri Hizmetleri Aracılığıyla Neler Yapılabilir?

Ziraat Bankası müşteri temsilcileri günün her anında müşterilerinin yaşadıkları sorunlara dair çözüm odaklı çalışmaktadır.  Bunun yanı sıra bankanın vermiş olduğu hizmetler ve kampanyaları hakkında detaylı bilgiler vererek yeni müşteriler kazanmaya çalışmaktadır. Bu iki destek hizmeti hem müşteriler hem de müşteri olmayan kişiler tarafından erişilebilmektedir. Şubelerden ve atm cihazlarından yapılan işlemlerin büyük bir kısmı ise yine bu çağrı merkezi aracılığıyla sadece müşterilere özel olarak gerçekleştirilebilmektedir. Fatura ödeme, otomatik ödeme talimatı verme, kredi kartı borcu ödeme, eft ve havale gibi para transferleri ve çok daha fazlası Ziraat Bank müşteri hizmetleri kanalı ile gerçekleştirilebilmektedir. Tüm bu işlemler şubeler ve atm cihazlarının yanı sıra internet bankacılığı aracılığıyla da gerçekleştirilebilmektedir.

Ziraat Bank Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Ziraat Bankası tarafından müşterilerinin işlemlerini kolay ve hızlıca gerçekleştirebilmeleri için telefon bankacılığı aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Ziraat Bank müşteri hizmetleri numarası olarak kullanılan 2 farklı numara vardır. Bunlardan birisi 444 00 00 iken diğeri de 0850 220 00 00 olmaktadır. Her iki numara da 7 gün 24 saat boyunca aralıksız çalışarak müşterilerine destek vermektedir. Bu destek duruma göre bankacılık işlemleri ve yaşanan teknik sorunların çözümü olurken bazen de kampanya ve hizmetlere dair bilgilendirme konusunda olabilmektedir.

Her çağrı merkezinde olduğu gibi Ziraat Bank müşteri hizmetlerinde de zaman zaman yoğunluk yaşanabilmektedir. Bu da haliyle bir süre hatta beklemeyi gerektirmektedir. Takdir edersiniz ki bu durum oldukça can sıkıcıdır. Bu olumsuzluktan kurtulmak için çağrı merkezini aradıktan sonra sırasıyla 2, 0 ve 1 tuşlanır. Böylece fazla beklemeye gerek kalmadan müşteri temsilcisine doğrudan bağlanmak mümkün olacaktır.

Ek gelire ihtiyacınız mı var? Sizler için hazırladığımız ek gelir elde edebileceğiniz işleri görmek için TIKLAYIN!

İş fikirleri kategorimize göz atmak için TIKLAYIN!


Yorum Yap

Yorum Yap