1. Ana Sayfa
  2. BANKALAR
  3. Ziraat Bankası Bankkart Combo Başvurusu

Ziraat Bankası Bankkart Combo Başvurusu

Ziraat Bankası Bankkart Combo Başvurusu

Ziraat Bankası Bankkart Combo Başvurusu

Kredi kartlarının taksitlendirme özellikleri, puan ve mil toplama özellikleri tüketicileri kredi kartı kullanarak harcama yapmak konusunda büyük ölçüde teşvik etmektedir. Öte yandan bu kartları kullanan tüketici sayısı günümüzde milyonları katlamaktadır. Biz sizlere bu yazımızda çok avantajlı özellikleriyle dikkat çeken Ziraat Bankası bankkart combo başvurusu ile ilgili detayları aktaracağız ve merak edilen konulara ışık tutacağız.

Ziraat Bankası Bankkart Combo Başvurusu

BANKKART COMBO İLE TÜM İHTİYACINIZ TEK BİR KARTTA

Türkiye’de devlet bankası olarak verdiği hizmetlerde özel sektöre kıyasla çok daha avantajlı olanaklar sunan Ziraat Bankası’nın kredilendirme ve kredi kartı kampanyaları son dönemde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. En yeni uygulaması olan Bankkart Combo ise tüketicilere büyük kolaylıklar sunuyor. Bankkart Combo’ya dair merak edilen detaylar şu şekilde;
Bankkart Kombo: Ziraat Bankası’nın en özellikli kartı olan Bankkart Combo hem banka kartı hem de kredi kartı olarak kullanılabilmektedir. Bu sayede kart kullanıcıları hem kendi finansal durumlarını organize edebilmekte hem de diledikleri an kredi kartı ile harcama yaparak anlık nakit yetersizliklerini tolere edebilmektedirler.

Ziraat Bankası Bankkart Combo Başvurusu
Bankkart Combo ile Ziraat Bankası’nın anlaşmalı olduğu işyerlerinde alışveriş yaparak kartınızın taksitlendirme imkanlarından faydalanabilirsiniz.
Temassız ödeme özelliği ile gelen Bankkart Combo’da özelliği aktif hale getirmeniz durumunda günlük 90 TL’ye kadar temassız ödeme fırsatlarından faydalanabilirsiniz.
Üç farklı grupta özellikleri farklılaşan Bankkart Combo, Bankkart Gold ve Bankkart Platinum kartları ile kendinize uygun olan fırsatları değerlendirebilirsiniz.
Combo Puan kazandıran Ziraat Bankası Bankkart Combo ile anlaşmalı iş yerlerinde yaptığınız alışverişlerde kazandığınız Para Puanları bir sonraki alışverişinizde kullanarak ödeme yapmadan alışveriş yapabilirsiniz.
Nakit avans özelliği ile de anında nakdi ihtiyaçlarınıza yanıt veren Bankkart Combo zor zamanınızda da hemen imdadınıza koşuyor.

Ziraat Bankası Bankkart Combo Başvurusu

ZİRAAT BANKASI BANKKART COMBO BAŞVURUSU

Türkiye’nin en köklü ve güçlü bankalarından birisi olan Ziraat Bankası’nın tüm avantajları ile sunduğu Bankkart Combo’dan istifade etmek için Ziraat Bankası bankkart combo başvurusu oldukça kolay olarak gerçekleştirilebilmektedir. Hemen Ziraat Bankası resmi web sitesine giriş yaparak Bankkart Combo sekmesinden başvurunuzu yapabilir veya size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek form doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz ve Ziraat Bankası bankkart combo başvurusu işleminizi tamamlayabilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap