1. Ana Sayfa
  2. DİĞER KREDİLER
  3. Ziraat Bankası Emekli Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası Emekli Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası Emekli Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası Emekli Kredisi Kampanyası

Ülkemizin alt gelire sahip olan toplumu arasında bulunan emekliler sık sık maddi sorunlar yaşamakta ve bu durumu kredi alarak gidermeyi istemektedir. İşte bu durumda bu kişiler için imzalanan emekli kredisi kampanyaları imdada yetişirken son derece uygun fırsatlar üzerinden ihtiyaçlarını giderebilirler. Bu konuda son zamanların en çok dikkat çeken ismi ise Ziraat Bankası’dır.

Ziraat Bankası tarafından yapılan emekli kredisi kampanyası her daim son derece uygun faiz oranlarını içinde bulundurur. Söz konusu bankaya dair güncel emekli kredisi kampanyasında bilinmesi gereken tüm detaylar ise aşağıdaki gibidir.

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Kredi Paketi

Emeklinin artısı kredi paketi adı verilen bu paket sayesinde emekli vatandaşlar için uygun faiz üzerinden yardım amaçlanmaktadır. Bu paketten emekli maaşlarını Ziraat Bankası üzerinden alan kişiler yararlanabilir. Eğer dilerlerse kişiler emekli maaşlarının Ziraat Bankası’na transfer ederek bu kredi imkanından da yararlanabilirler.

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Kredi Paketi Hangi İhtiyaçları Kapsar?

Bu kredi kampanyası ile emekli vatandaşlara pek çok fırsat oluşmuş durumdadır. Bu sayede hem ihtiyaç hem konut kredisi sorunsuz bir şekilde alınabilir. Bu kredi kampanyasına yönelik vatandaşların bilmesi gereken detaylar ise şöyledir:

Banka üzerinden ihtiyaç kredisi almak isteyen kişilere verilecek olan maksimum tutar 20 bin Türk Lirası olmaktadır. Vade süresinde ise azami olarak 48 ay belirlenmiştir. Yani alınacak olan bu kredi tutarı en fazla 48 ay üzerinden ödenebilir. Bu doğrultuda banka tarafından belirlenmiş faiz oranını yüzde 1.32 olmaktadır

Banka aynı zamanda emekliye konut kredisi imkanı sunuluyor. Bu doğrultuda emeklilerin en fazla olarak 100.000 Türk lirasına kadar bu banka üzerinden konut kredisi için çözüm bulmaları mümkündür. Buradaki vade oranı ise tamamen krediyi alacak olan kişinin kendi tercihine bırakılmış durumdadır. Ancak en fazla olarak 120 ay vade üzerinden kredi ödemeleri tamamlanabilir. Konut kredisinde faiz oranları ise yüzde 1.12 olarak belirlenmiştir. Ziraat Bankası emekli kredisi hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için yapmanız gereken şey en yakındaki Ziraat Bankası şubesine gitmek veya 0850 220 000 00 numarasını aramaktır.

Kredi çeşitleri ile ilgili diğer haberler için BURAYI TIKLAYIN!


Yorum Yap

Yorum Yap