1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Ziraat Bankası İletişim Numaraları

Ziraat Bankası İletişim Numaraları

Ziraat Bankası İletişim Numaraları

Ziraat Bankası İletişim Numaraları

1888 yılından beri hizmet veren Ziraat Bankası, geçmişte olduğu gibi günümüz içinde bankacılık sektörünü yönlendirmeye ve devlet bankası olarak lider olmaya devam ediyor. İnternet şubesinden ATM’lerine, Ziraat Bankası müşteri hizmetlerinden şubelerine kadar her türlü kanal aracılığıyla müşterilerinin destekçi olarak, müşterini memnuniyetini üst düzeyde sağlıyor. Ülkemizde sürekli kendini geliştirerek faaliyet gösterip, büyümeyi sürdüren Ziraat Bankası; yurt dışında da büyümeyi hedefleri arasına alırken, geniş hizmet ağları sayesinde uluslararası alanda faaliyet gösteriyor.

Ödeme sistemlerinden krediye, mevduattan yatırıma geniş ürün yelpazesi sunan Ziraat Bankası, en uygun hizmeti en uygun vade ve faiz seçenekleri ile sunuyor. Tüm ürün yelpazesine farklı kanallar aracılığıyla ulaşabileceğiniz Ziraat Bankası, Ziraat Bankası iletişim numaraları üzerinden de aktif olarak müşterilerine hizmet sunuyor.

Ziraat Bankası İletişim Numaraları

Bir Bankadan Daha Fazlası Ziraat Bankası’nda

Yılların verdiği rakipsiz pazar konusundaki tecrübe ve bilgisine bağlı olarak, insan kaynakları ve güçlü mali yapısı nedeniyle de büyüme konusunda yeterli donanıma sahip olan Ziraat Bankası sadece bireysel değil,  kurumsal müşterilerine de finansal destek sunarken;  bankacılık sektöründe Ziraat Bankası müşteri hizmetleri sayesinde müşterilerini yönlendirmeyi ihmal etmiyor.

Sadece ülkemizde değil, dünyada da kaliteli ve güvenilir hizmet sunan Ziraat Bankası, köklü geçmişine yakışan şekilde bireysel ve kurumsal müşterilerine destek verirken; geniş ürün yelpazesine kolay ulaşım açısından şubeleri dışında da hizmet sunmaktadır. Şubelerinden sunduğu tüm hizmetleri ATM’leri ve internet bankacılığı ile sunan Ziraat Bankası, tüm müşterilerine zaman ve ulaşım sorunu yaşamamaları adına Ziraat Bankası iletişim numaraları üzerinden sunarak müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamaktadır.

Ziraat Bankası İletişim Numaraları

Ziraat Bankası İletişim

Ziraat Bankası ürünlerinizden olan kredi kartlarınızla ya da banka kartlarınızla ilgili kayıp ya da çalıntı gibi sorunlarınız bildirmek için Ziraat Bankası iletişim numaralarından direk ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda öneri, şikayet ya da itiraz gibi sorun ve sorularınıza yönelik resmi internet sitesi üzerinden iletişim formunu doldurabilir ya da Ziraat Bankası’na ait olan Ziraat Bankası iletişim numaraları 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 telefon numaralarını kullanarak tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. merkez bankasının olmadığı yerlerde merkez bankası görevini de üstlenen bir banka.
    tabi devlet bankası olması ayrıca iyi, bugün açıklanan bireysel kredi hem düşük faiz oranıyla (1,10 ya da 1,20 faiz) kredi kartı borcu olanlar için vazgeçilmez olacak gibi…