1. Ana Sayfa
  2. Konut Kredisi
  3. Ziraat Bankası Konut Kredisi 2018

Ziraat Bankası Konut Kredisi 2018

Ziraat Bankası Konut Kredisi 2018

Ziraat Bankası Konut Kredisi 2018

Gayrimenkul yatırımı yapmak veya kira ödemekten artık bıktığı için yeni bir ev sahibi olmak isteyenler için hazırladığımız yazımızda Ziraat Bankası konut kredisi hakkında detayları paylaşacağız. Son dönemde dalgalı bir seyirde devam eden ekonomik gidişat sebebiyle artan konut fiyatları karşısında tüketicilerin tercih ettikleri önemli finansal araçlardan birisi olan konut kredisini kullanmadan önce değerlendirmeniz gereken bir alternatif olan Ziraat Bankası konut kredisi avantajlı faiz oranı ve esnek ödeme seçenekleri ile karşımıza çıkıyor.

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ KAMPANYASI HAKKINDA

Türkiye’nin en köklü bankalarından birisi olan ve devlet bankası olarak hizmet vermeye devam ettiren Ziraat Bankası, verdiği kredilerle tüketicilerin ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Bu kapsamda sunduğu avantajlı krediler arasında konut kredisi de yer almaktadır ve detayları da şu şekilde;
-Ziraat Bankası’ndan alacağınız konut kredinizi 120 aya kadar vadeli olarak alabilmektesiniz.
-Bankanın teminat ve kefil talep etme durumu şubeler arasında farklılık gösterebilmektedir.
-Alacağınız kredi tutarı, alacağınız konutun ekspertiz değerinin %75’ine kadar olabilmektedir. Geri kalan kısım için peşinat ödemeniz gerekmektedir.
-Banka satın alınan ev üzerinde rehin uygulamaktadır.
-Verilen kredinin %0.05’i kadar komisyon talep edilmektedir.
-Bankanın ilgili konutun değeri ile ilgili tespit için sağladığı ekspertiz hizmetinin bedeli 600 TL’dir.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ HESAPLAMA

Ziraat Bankası’ndan 100 bin TL tutarında 120 ay vadeli konut kredisi almanız durumunda uygulanan faiz oranı %0,98’dir ve bu kapsamda bankaya aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı ise 1.420,87 TL olarak gerçekleşecektir.
Aynı krediyi 200 bin TL tutarında 120 ay vadeli olarak kullanmanız durumunda aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı ise 2.841,74 TL’dir.
(Hesaplama işleminde baz alınan faiz oranı bankanın resmi web sitesi üzerinde yayınlanan standart konut kredisi için uygulanan faiz oranıdır. Bu faiz oranı bankanın maaş müşterileri için değişkenlik gösterebilmektedir.)

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ BAŞVURUSU

Şimdi siz de yeni bir ev sahibi olmak için Ziraat Bankası konut kredisi başvurunuzu size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap