1. Ana Sayfa
  2. İhtiyaç Kredisi
  3. Ziraat Bankası SMS Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası SMS Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası SMS Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası SMS Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası’nın kendi müşterilerine ya da müşterisi olmayan kişilere sunduğu yeni bankacılık kanalı SMS bankacılığı olarak hizmet sağlıyor. Ziraat Bankası’nın, SMS Bankacılığı sayesinde 7 gün 24 saat bankaya gitmeye gerek kalmadan nerede bulunursanız bulunun hesaplara ulaşmanıza imkân sağlıyor. SMS Bankacılığıyla, Ziraat Bankası SMS kredi başvurusu işlemleri gibi birçok bankacılık işlemlerine kolay bir şekilde ulaşmanız mümkündür.

Ziraat Bankası’nın SMS Bankacılığıyla banka hesap bakiyelerinizi görebilir, hesap hareketlerini sorgulayabilir ve bankada sıra beklemeye gerek kalmadan sadece bir SMS ile kredi ve kredi kartı başvurusunda bulunmanıza olanak tanır. Ziraat Bankası’nın, kredi başvuru işlemleri sayesinde bütün nakit ihtiyacınıza başvuru cevapları hemen mesaj olarak size aktarılıyor. Telefon bankacılığı ile 4747’e istenilen işlemi yazıp kısa mesaj olarak göndermeniz gerekir. Ziraat Bankası kredi başvurusu sonucunu öğrenme işlemini de yine SMS bankacılığıyla yapılmaktadır.

Bilgi isteklerinize hemen cevap verilmekte, kredi başvurularınızda da gerekli olan araştırmaların yapılmasından sonra en yakın sürede cep telefonunuza SMS olarak yanıt verilmektedir. Bütün bu işlemlerin yanında harçlık avans başvuruları ile bakiye sorgulama, hesap hareketleri izleme, genç bankkart, FON ile döviz sorgulama, kredi kartı ekstre ayrıntıları sorgulama gibi işlemler ile birlikte kredi kartı güncel limit sorgulama işlemlerini de yapmanız mümkündür.

Yukarıda sayılanların yanında kredi ve kredi kartı istekleri, ek kart istekleri, limit yükseltme, OGS etiket bakiye öğrenme, OGS bakiye yükleme, kazanç izleme işlemleri ve bakiye izleme gibi birçok işlemleri Ziraat Bankası SMS Bankacılığı sayesinde hemen yapabilirsiniz. Banka tarafından 4747 SMS Bankacılığı işlemlerinde herhangi bir ücret talep edilmez. Müşteriler tarafından gönderilmiş olan SMS ücretleri de hat operatörünün SMS tarifesi üzerinden 1 SMS karşılığında ücrete tabi tutuluyor.

 

 


Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Teknolojinin ne kadar geliştiği gözle görülür bir şekilde arttı. Bankaya gitmeden bile banka seni telefondan herşeyini öğreniyor. Hiç yorulmadan kredi çekiyorsun ne güzel iş.

  2. Ne güzel iş. Hiç kredi çekmek için sıra bekleme derdi yok artık. Bankalar sömürücek adam arıyo zaten.