1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Ziraat Emeklilik İletişim Numaraları

Ziraat Emeklilik İletişim Numaraları

Ziraat Emeklilik İletişim Numaraları

Ziraat Emeklilik İletişim Numaraları

11 Mayıs 2009 tarihinde kurulmuş olan Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş. kuruluş işlemleri için gerekli çalışmaları yaptıktan sonra hayat, ferdi Kaza, evlilik ve doğum ile sermaye itfa sigortaları faaliyet ruhsatlarını aldıktan sonra 01 Ocak 2010 tarihi itibarıyla Hayat Sigorta işlemleri ilk sırada olmak üzere birçok sigortacılık faaliyetlerine başlayarak Ziraat emeklilik iletişim numaraları dahil olmak üzere farklı kanallar aracığıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Bireysel Emeklilik Sistemi ile ilgili gerekli çalışmalarını gerçekleştirdikten sonra 24 Ocak 2011 tarihi itibarıyla Bireysel Emeklilik alanında faaliyette bulunmak adına Hazine Müsteşarlığı’ndan gerekli olan ruhsatı almıştır.

Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş.; Ziraat Bankası’nın güven duygusu adı altında Türkiye’nin dört bir köşesinde şubelerinin desteği ve Ziraat Emeklilik müşteri hizmetleri aracığıyla her türlü sigorta ve bireysel emeklilik hizmetlerinde müşterilerinin ihtiyaçlarına destek olmaktadır.

Ziraat Emeklilik İletişim Numaraları

Ülke Ekonomisine Değer Katan Şirket, Ziraat Emeklilik

En önemli ilkesi gerek müşterileri gerekse çalışanları ile birlikte ülke ekonomisine değer katmak olan Ziraat Emeklilik, müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğunu kalite hizmet anlayışı ile gösterirken, müşterileri için sunduğu yenilikçi ve hızlı hizmet anlayışı ile de göstermeye devam etmektedir.  Bu konuda da Ziraat Emeklilik iletişim numaraları aracılığıyla ya da gerekli teknolojik alt yapı desteğiyle bireysel emeklilik ve hayat sigortası poliçelerinize yönelik her türlü hizmeti sunmaktadır.

Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş. olarak hedeflerine ulaşmak adına kurumsal değerlerinden yola çıktığını, bunun için dürüstlük ve şeffaflık ilkesi kapsamında müşteri odaklı, rekabetçi, güvenilebilir ve ulaşılabilir olduğunu her zaman ifade etmektedir.

Ziraat Emeklilik İletişim Numaraları

Ziraat Emeklilik İletişim

Yıllardır bankacılık sektöründe lider olmayı başaran Ziraat Bankası bünyesinde hizmet veren Ziraat Emeklilik müşteri hizmetleri numaraları aracılığıyla bireysel emeklilik hizmetlerini alabileceğiniz gibi hayat sigortası poliçenize dair her türlü bilgiyi edinebilirsiniz.

Aynı zamanda konu ile ilgili her türlü öneriniz, talep ya da şikayetiniz için Ziraat Emeklilik musteri hizmetleri numarası olan 0850 222 97 00’ı arayabilir ve saat 09.00 – 19.00 saatleri arasında emeklilik ile ilgili her türlü sorun ya da talebinizi iletebilirsiniz.

 


Yorum Yap

Yorum Yap